Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam pytanko , posadziłem 3 sztuki diselrydera do doniczek 0,5l . Trzymałem je w boksie, ładnie sie rozrosły. Docelowym planem było wysadzenie ich na outa. Roślinki powinny na dniach pokazać płec. I tu sie rodzi moje pytanie. Czy jeżeli przesadze je po pokazaniu płci do dołka np z 5-10 litrami ziemi czy to pomoze im , czy raczej juz jest za późno . Wedle mojej opinii pomoże, ale wole zapytać.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zależy od slonca... U mnie rosna od okolo 1,5 miecha na dworze i maja sie dobrze ale teraz akurat jak kwitna nie ma slonca. Nie wiem po co ludzie daja donice na oucie dolek+troche ziemi kupnej+sadzonka+dolomit+nawozy i drzewko czuje sie jak w wodze ryba.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niedawno wysadziłem roślinki na spota, są tam sosny więc będą mi zakwaszały glebe, czy myślicie że dobrze by było podlewać je już po tygodniu od wysadzenie, mieszanka wody i dolomitu ?? Półtorej nakrętki dolomitu na litr wody i każda roślinke podlewać np. co 2 tygodnie po półtorej litra na krzak, co o tym myślicie ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+