Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dwie dziury nie wystarcza jezeli jest slonecznie, najlepiej zrobic sporo dziur po bokach zeby byl dobry przeplyw powietrza, jak najwiecej sie da, teraz juz przymrozkow nie ma takze smialo mozna :)

po to jest ta butla żeby dawała temperature i chroniła drzewo od slimaków, zwierząt i zimnego witru który jest w nocy. Więc 2-4 dziury wystarcza.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bylem na spocie i zauważyłem że na jednym listku jest mala biała plamka (roslina na spocie jest 2 dzień pod butelką) czy ktoś może wiedzieć co to jest i czy nie zaszkodzi mojej roślince (jest ona stosunkowo młoda ma niewiele ponad tydzień, a plamka pojawiła się dopiero na oucie). Czy to że butelka była zaparowana mogło na to wplynac?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj byłem na spotowisku wreszcie wysadzić moje kochane, troche je przetrzymałem w dolniczkach ( miesiąc ) ale nie miałem jak wczesniej ich wysadzać. Niestety znowu sie skomplikowała sprawa, wziołem za małą łopate i nie mogłem wykopać dołków ( tylko jeden mi sie udało zanim słońce nie zaszło ) i musiałem zostawić ziemie jak i roślinki w pudełku po butach zamknięte żeby mi ich nic nie zniszczyło, martwi mnie też jedna rzecz, gdyż wokuł mojego spotowiska jest dużo małych jeszcze sosen.
Czy igły sosen nie zaszkodzą jakoś moim roślinkom ?? (chodzi mi tutaj o ph ziemi, czytałem gdzieś że igły drzew iglastych, tylko nie pamietam jakich, zmieniaja ph ziemi na niekorzystne dla MJ ).
Ziemia też jakaś taka gliniasta, tak jak pisałem wyżej nawet dołka się nie dało wykopać.
A tutaj zdjęcie narazie jednej wysadzonej:
post-28357-1274816925,42_thumb.jpg
Ona mam 27 dni, bardzo mała jak na swój wiek, tak samo jak bardzo się wyciągneła ale teraz ją przysypałem ziemią i przykryłem butelką 1,5 litra.
To pierwsza w życiu uprawa, więc błedu są na początku dziennym, nasiona noname ( nie chciałem kupywać drogich na pierwszy raz ).
Prosze o odpowiedź na pytanie czy sosny nie zaszkodzą sadzonkom i ewentualne zastrzezenia lub rady.
Pozdro :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+