Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Mam problem z kiełkowaniem. Wiem, że są poradniki na forum, ale właśnie w nich znalazłem pewne niedociągnięcia. Jeden tutorial mówi, że pestki muszą być trzymane w wodzie 5 godzin, na co drugi zaleca 24 godziny. Będzie to moja pierwsza uprawa, więc chcę, żeby wszystko wyszło jak należy. Pytanie: ile godzin mam trzymać nasionka w wodzie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

busiek7 Proponuje ci Ruderalis Skunk. Ta odmiana wybacza błędy początkujących growerów i napewno dojdzie w naszym klimacie ,a nasiona femi na 99,9% będą kobitami.

Tetrahydrokanabinolowy Nasiona włóż pomiędzy zwilnoną gaze w jakimś pudełeczku i poczekaj ok.24h na kiełek ,a następnie wrzuć nasiona do ziemi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ostatnio przez tą pogode strasznie mi się roślinki wyciągneły i chce juz je na spota wysadzać bo nie ma sensu je dalej w domu trzymać zeby się tylko wyciągały. Przy wysadzaniu oczywiście przysypie je tak żeby już nie były takie wyciągnięte, i tu moje pytanie, moge zasypać ziemią te 2 pierwsze okrągłe listki ?? Czy będą one jeszcze potrzebne roślince ?? Czy coś się jej stanie jak je przysypie ??

Pozdro :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Też nie mam spota przygotowanego jeszcze ale taka pogoda jest idealna żeby go przygotować, nikt cie nie zobaczy jak będziesz przy nim robił bo komu się chce wychodzić z domu w taką pogode :)

I ponawiam pytanie czy moge zasypać ziemią te dwa listki okrągłe co pierwsze wyrosły ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+