Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od wyjścia z ziemi. Automaty mniej więcej 15-20 dzień.. Zależy jak wyrosną. Bez af podobnie...

A że jest to OT outdoor to odradzam Ci LST.. Tzn trochę można ponaginać, ale niezbyt mocno. Na oucie lepiej stosować FIM lub FIM + LST.

Najlepiej to przejrzyj sobie GrowLogi z poprzednich sezonów i bazuj na nich :)

No chcę zastosować FIM i LST, więc kiedy gdzieś tak miałbym zacząć to robić? FIM i LST?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Możesz powiedzieć że to są po prostu konopie przemysłowe, w których nie ma THC, i że akurat ją

uprawiasz bo jest trudna w uprawie a chciałeś mieć jakieś wyzwanie ogrodnicze i lajt

Pozdro i napisz jak wyszło

W moim przypadku wystarczyło powiedzieć mamie, że to eksperyment. Kocham ją za to :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

FIM można stosować na roślinkach które mają trzy piętra liści właściwych ale osobiście poczekałbym aż będzie ich pięc , a LST możesz stosować wcześniej niż FIM ale według mnie FIM i LST najlepiej robić w tym samym czasie (to tylko moje zdanie które niekoniecznie jest dobre ). Najlepiej zrób też tak jak ci napisał ziben, przeczytaj sobie GrowLogi z poprzednich sezonów, tam się wszystkiego dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. W tym roku zamierzam po raz pierwszy posadzić swoje palonko i mam pytanie. Polećcie mi jakies (najlepiej kilka) odmian. Czy mogę kupić w pl odmianę która będzie kopała mniej wiecej na któryś haze albo ww i będzie dobrze rosło w Polsce. Chciałbym się również upewnić czy rośliny feminizowane( z polecanych przez was seedbanków) dają 100% pewność że to będzie kobitka oraz byłbym wdzięczny jeżeli mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym dokładnie różnią się automaty od zwykłych krzaków. pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+