Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki wielkie jeszcze raz z odp. Jeszcze chciał bym się dowiedzieć kiedy mogę sprawdzić płeć u Passion1? oczywiście ona jest bez aurofloweringu.. a czytalem na forum w poradniuku, że płeć bez auto dopiero liiec sierpień... więc wychodzi na to ze po ok 4miesiącach dopiero bede mogl pomidory z niej zebrać - . 0 ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wielkie jeszcze raz z odp. Jeszcze chciał bym się dowiedzieć kiedy mogę sprawdzić płeć u Passion1? oczywiście ona jest bez aurofloweringu.. a czytalem na forum w poradniuku, że płeć bez auto dopiero liiec sierpień... więc wychodzi na to ze po ok 4miesiącach dopiero bede mogl pomidory z niej zebrać - . 0 ?

oj ze spokojem. Ja u mojego Passiona płeć rozpoznałem dopiero w połowie lipca. Zbiory - 2 część września .

W zeszłym roku wysadzałem początek kwietnia, teraz będę go wysadzał jakoś początek maja

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

Mam takie pytanie. Jakiej jakości będzie palenie wyhodowane z nasionek Passiona #1 (regular) na outdoorze gdyby doszło do zapylenia żeńskich roślinek o ile takowe się pojawią? Jakie macie doświadczenie z nasionkami regular? można liczyć na 2 roślinki żeńskie? Może jakiś sprawdzony seedbank, gdzie zawsze Wam zdarzała się kobietka w tym stadzie (5 nasionek) :> Jakie jest palenie z męskiej roślinki?

Dziękuje i proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jakie polecicie nasiona na drugą w życiu uprawę :) pierwsza zakończona prawie sukcesem z jednego krzaka ok 30 gram :). W tym roku chcem coś z AutoFlow co polecicie? najlepiej coś taniego i dobrego z powodu ograniczeń finansowych. a i pytanie, bo mam troche nasion ze zbiorów zeszłorocznych bo zostały zapylone przez samosieje rosnące nieopodal, czy z nich coś będzie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+