Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pytanko:

Podobno wyznacznikiem dobrej ziemi pod pomidorki jest rosnąca pokrzywa. Mam dobrego spota na którym rosną najlepsze pokrzywy w okolicy :-)ale te pokrzywy rosną na torfie a torf podobno nie jest korzystny dla naszych drzewek (zbyt kwaśny). Czemu mam wierzyć? Torfowi czy pokrzywom? Sadzić tam czy poszukać innego spota?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witajcie mam w planie zasadzić na OUCIE ak47 auto z femi z sklepu fr2seeds. Mam pytania jakie są nasiona z tego sklepu?? Oraz kilka organizacyjnych: czy po wykiełkowaniu i przesadzeniu do plastikowych kubeczków rośliny potrzebują światła czy z początku pociągną "na ziemi", chodzi o to że mam na strychu ewentualnie małe okno które jest oswietlane od wschodu do mniej więcej południa i później ciężko przestawiać ewentualnie. 2) Ile te rośliny powinny rosnąć w kubku przed wysadzeniem na out i czy zwykła kwiatowa ziemia wystarczy, 3) ile miejsca potrzebuje 1 krzak na spocie 4) Czy wysadzając np na początku maja da radę na koniec lipca mieć zbiór? 4) jakie nawozy polecacie do tego typu odmiany. To moja pierwsza uprawa wiec byłbym wdzięczny za pomoc:)

aha zapomniałbym... czy roślinki wymagają precrushingu?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1.nie kupywalem, nie wypowidam sie

2. chyba z tego okna bd malo swiatla.wyciagna ci sie

3. kolo tygodnia od posadzenia.Kwiatowa wystarczy,przydaloby sie dolomitu sypnac troche

4.dolki 10l pod krzaka stykna

5.da rade to automat

6.przyda sie nawoz na kwitniecie na weg raczej nie bd potrzebny

7.roslinki nie wymagaja :) ale dobrze to zrobic pestkom lepiej kiełkuja

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+