Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, to moja pierwsza uprawa.

Mam 5 pestek Sweet Edi. I mam dylemat. Czy postawić je na 2tygodnie na parapecie i dopiero dać na powietrze czy najpierw potrzymać je w boxie żeby nieco podrosły? Jeśli w boxie to jakie oświetlenie zastosować? Czy jeśli będą miały 18/6 cały czas to przy wysadzeniu na dwór nie pomiesza im się w głowach i nie zaczną kwitnąć ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

PS: planuje jeszcze taki obornik dzialki, tylko ze on stal przez zime i bylo tam wrzucana trawa skoszna rozne takiechwiasty ziemia i troche mójego kau i moczu :P , bedzie dobry tak na samo dno dołka ze to mialo czas sie rozlozyc co nie? czy moge wymieszac bedzie jakas roznica?

To sie nazywa kompostownik, bardzo dobry nawóz zresztą. Tylko nie rozumiem co tam robi twój kał i mocz, bo do kompostownika ludzkich odpadów się nie daje, jako że są toksyczne" Jeżeli materiał w kompostowniku się ładnie rozłożył to teoretycznie powinieneś zmieszać go z ziema na jesień, żeby przez zimę ładnie się przegryzł z ziemią.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

PS: planuje jeszcze taki obornik dzialki, tylko ze on stal przez zime i bylo tam wrzucana trawa skoszna rozne takiechwiasty ziemia i troche mójego kau i moczu , bedzie dobry tak na samo dno dołka ze to mialo czas sie rozlozyc co nie? czy moge wymieszac bedzie jakas roznica?

Naprawde po całej zimie mogły zostac jeszcze jakies resztki tych nieporzadanych substancji z moczu i kału jak kolego mowi ze mało go tam bylo?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+