Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam w planach potrzymać swoje passiony przez 2 tygodnie w boxie pod lampą hps 150w zanim pójdą pod chmurkę.. i jako amator mam pytanie, czy to jest dobry pomysł? Jeżeli tak, to ile godzin na dobę lampa powinna grzać?

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do podhodowania to bardzo dobry pomysł a co do lampy to musisz napisać jaka jest jej moc i jak duży jest growbox oraz ile roslinek ma sie pod nią wychować :) Pozdrawiam nieudaczników którzy nie poszukają sobie odpowiedzi na forum! A były już takie tematy!!! No ale nic trzeba pomagać uwstecznionym osobą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szykuję się do mojego pierwszego outa i zdecydowałem się na af feminizowane, powiedzcie które z niżej wymienionych będą najłatwiejsze do uprawy i czy wogóle coś z nich wyrośnie:
White Master Femi Seed GGS <<
White Russian Femi Seed GGS << trawka.org/seedbank
White Killer Automatic Feminized <<

Ak47 x White Maser Femi AF GGS << quakemind
Diesel Ryder x White Russian Femi AF GGS << quakemind

Zależy mi żeby jak najszybciej zasadzić je już na spocie ponieważ niemam zbytnio jak je trzymać w domu. Następne pytanie to co ile mniej więcej trzeba doglądać spot. Doczytałem że najlepiej af sadzić od początku maja, prosze o weryfikacje
Czy będę musiał taszczyć ziemie grodniczą czy wystarczy zastana ziemia i jakieś nawozy ?

z góry dzięki za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+