Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Chciałem się spytać o Wasze doświadczenia z suszeniem liści; rozumiem, że nie potrzeba przy nich tyle zabiegów co z topami; czy robi tutaj jakąś różnicę czy będą się suszyć z łodygą czy oberwane? Jakieś sugestie co do suszenia? Up.

PS Podłączam się pod pytanie gromka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jestem początkującym ogrodnikiem więc prosze o wyrozumiałość :) nie bardzo mi sie podoba to co wychodowałem. mam kilka krzaków... tylko czemu żaden krzak nie s=śmierdzi tak jak powinien, jedynie przy potarciu listka coś tam czuć. jeden z krzaczków ma już 1,5 metra i też prawie nic nie czuć od niego, liście ma dwa razy większe od dłoni a łodyge bardzo grubą a ma dopiero 3 miesiące. czy mama same męskie rośliny? czy może jaką odmiane która wogóle nie kopie? wiem że nasiona z których mi to wyrosło nie były zapylajne wogóle. moj znajomy choduje też i jego krzaczki mając52 cm walą z metra i mają dużo liści, u mnie największy krzak co ma 1,5 m ma zaledwie 8 liści, tylko że wielkich i nic nie wali :cry: coś mi się wydaje że nic palenia z tego nie będzie... prosze o odpowiedź :D

To ze nie smierdzi wcale nie musi oznaczac ze samosieja jakas.Taka odmiana po prostu ktora nie pachnie.Jak zacznie kwitnac to zacznie pachniec.

To ze ma osiem lisci i 1,5m hehe,znaczy ze masz najgorsza miejscowke jaka mogles gdziekolwiek znalezc...100% za malo slonca.

A_Kuczer, NIe robi roznicy zadnej w jaki sposob bedziesz liscie suszyl.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo: mam problem: kiłkowałem nasiona i jak już wyszly kiełki to włozyłem do ziemi, tylko ze ( z braku wiedzy) włożyłem nasiona ok 1 cm pod ziemie :zliscia: siedziłay tak prawie 3 dni i tylko jedno wystrzeliło jak po*****e do góry i troche dziwnie wyglada (długa biała łodyzka ok 9 cm, i dwie pary krzyżujacych sie lisci na czubku). Kiedy zorientowalem sie co zrobiłem źle ortrożnie, nie uszkadzajac kielkow włozylem je do ziemi tak jak powinny byc. Mineła doba i niec sie nie ruszyły :cry: czy je jeszcze odratuje? czy z tym co wyszedl z ziemi wszystko wporzo??
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

StrusDoggyDogg, Ja miałem podobny problem a nawet gorszy bo wbiłem kiełki na 3 cm pod ziemię. Niektóre siedziały kiełkiem do góry co jest straszną głupotą. Matka natura zrobi swoje. Jeśli nie naruszyłeś kiełków to wszystko w porządku. Na pewno wystrzelą. Z tym twoim drzewkiem co ma 9cm nie jest dobrze. Nie powinno tak być. Drzewo musi być krzaczaste a nie wysokie. Powodem tego że ten patyk ma 9cm to z pewnością za mała ilość światła. Musisz je trzymac jak najwięcej na slońcu bo będą się tak wyciągać. :zliscia:

Życzę powodzenia! :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+