Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam! Mam 3 Diesel Rydery na spocie, obecnie mają 70 dni i mam kilka zdjęć i pytań.

Kiedy harvest wnioskując po zdjęciach?
Niektóre liście wydają się niepokojące, nie wiem co je gryzie :D
Ile mniej więcej może być z tego gram?

Nawozy to Florovit i Plankton K

1 największa rozwija się równomiernie, a dwie pozostałe mają topy główne bez lasu białych pistli, jest kilka brązowych, zaś boczne już mają białe pistle. Odpowiedzcie o co w tym wszystkim biega :D
Czyli widać że ten rozwija się dosyć równomiernie.
2 roślina
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Doradzcie mi co mam robic!

Na spocie stoi 20-30cm wody. Rosliy powoli seie robia oklapniete. Maja po okolo 60-70cm - czylui spore. Przesadzac je w inne miejsce? Bo nie sadze zeby tyle wody szybko wsiaklo w ziemie.

Jak je przesadzac, wykopac normalnie szpadlem? Wiem ze duze ryzyko uszkodzenia korzenia ale jesli z 7 roslin uratuje 2 to bedzie sukces bo w tej wodzie nic z nich nie bedzie i sa spisane na straty :/

Jak gleboko kopac szpadlem? Korzenie chyba rozwijaja sie w poziomie a nie w pionie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ernim1, Są troszkę duże... ale dasz radę przesadzić. Jeśli uszkodzisz korzenie to zmniejszysz szansę na przyjęcie się ich, ale czuje ,że nie da się inaczej. Korzenie rosną raczej w pionie... Odrosty na boki korzenie pojawiają się później. Więc licz się z tym ,że spotkasz długie i głębokie korzenie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+