Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Jest to co najmniej bardzo prawdopodobne że dojdzie do zapylenia.

@gulass

stawiałbym raczej że problemem jest podmokły teren, ale w dziale szpital cannabis masz zdjęcia jak wygląda krzak z nadmiarem azotu więc sprawdź i porównaj dla pewności :)

@Osker

Regularne odmiany zakwitają gdy dostają około 12h światła dziennie (czyli lipiec/sierpień w przypadku outa w Polsce) natomiast automaty kwitną automatycznie po około dwóch tygodniach od wyjścia z ziemi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dzisiaj bylem u siebie na spocie, juz przygotowany rekawiczki, spodnie, saperka, wycinam pokrzywy, biore sie za kopanie a tu dup - mokra ziemia, naprawde mokra jak ja wzialem w garsc i scisnalem to sie zlepila (cos jak plastelina), uznalem ze to chyba hu***e miejsce na sadzenie - i tu mam pytanie czy to racja, jest sens sadzic w takim miejscu jak jest mokra ziemia da cos jak ewentualnie zmieszam ja z kupna ziemia??

drugie pytanie nieopodal tego spota znalazlem jeszcze jednego, tez jest zajebisty, caly czas oswietlone miejsce, tylko jest tam w h*j pokrzyw, mialem taki pomysl zeby dostac sie w sam srodek tych pokrzyw (to miejsce wyglada jak jakies pole pokrzyw 30mx30m) i tam posadzic MJ i tu pytanie jak sie dostac w srodek tego pola aby sie nie poparzyc od pokrzyw ??

ogolnie to jest pr*******a sprawa gdyz dzis rwac te krzaki na dole i przymierzajac sie do kopania w h*j komarow mnie pogryzlo wszedzie mimo ze mialem dlugie spodnie do domu wrocilem oblany potem i czerwony jak pomidor ale h*j wole sobie zasadzic moze cos z tego wyjdzie i bede mial spokoj nie trzeba latac za dilerami itd itp pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzisiaj bylem u siebie na spocie, juz przygotowany rekawiczki, spodnie, saperka, wycinam pokrzywy, biore sie za kopanie a tu dup - mokra ziemia, naprawde mokra jak ja wzialem w garsc i scisnalem to sie zlepila (cos jak plastelina), uznalem ze to chyba hu***e miejsce na sadzenie - i tu mam pytanie czy to racja, jest sens sadzic w takim miejscu jak jest mokra ziemia da cos jak ewentualnie zmieszam ja z kupna ziemia??

drugie pytanie nieopodal tego spota znalazlem jeszcze jednego, tez jest zajebisty, caly czas oswietlone miejsce, tylko jest tam w CenzurA pokrzyw, mialem taki pomysl zeby dostac sie w sam srodek tych pokrzyw (to miejsce wyglada jak jakies pole pokrzyw 30mx30m) i tam posadzic MJ i tu pytanie jak sie dostac w srodek tego pola aby sie nie poparzyc od pokrzyw ??

ogolnie to jest pr*******a sprawa gdyz dzis rwac te krzaki na dole i przymierzajac sie do kopania w CenzurA komarow mnie pogryzlo wszedzie mimo ze mialem dlugie spodnie do domu wrocilem oblany potem i czerwony jak pomidor ale CenzurA wole sobie zasadzic moze cos z tego wyjdzie i bede mial spokoj nie trzeba latac za dilerami itd itp pozdro

Też mam mokrą ziemię na spocie ale to ze względu na pogodę.

Mieszaj ziemie jak ktoś wyżej powiedział 50/50 i kup dolomit za 5 zł no dokładnie 5,90zł dawki masz na opakowaniu.

Skoro drugi spot zajebisty to sadź tam albo podziel krzaki na 2 spoty.

Ubierz się dobrze tzn: długie spodnie, długa bluza z kapturem, rękawiczki i skulony wbij się tam i idź jakieś kilkanaście kroków w głąb i kopaj :]

Na komary są preparaty :google:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

na tym wlasnie spocie gdzie sa pokrzywy ziema jest strasznie, strasznie sucha ale to chyba od slonca, ciezko strasznie sie kopie czy jak obleje ziemie solidnie woda, bedzie lzej sie kopac??

hmmm, ok jakos to zalatwie ubierajac dlugie spodnie i bluze na taki upal to nie lada wyzwanie, spoce sie okropnie ale najwyzej postawie sobie wode w butelce 5l !! i bede sie oblewal co jakis czas !!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam :) Ja tez posadzielem Sweet Edi tylko ze teraz nie wiem ktore to bo przy kielkowaniu pomieszly mi sie z lr #2 i Low Rose ... Mają juz okolo 50 dni wzrost ponad 50 cm(dzisiaj bede jechal do nich jak porobie zdjecia to powstawiam) na 21 pestek wyrososlo mi 13 krzaczków :neutral: (w tym najprawdopodobniej 4 samce :neutral:) do tej pory byly podlewane raz w tygodniu biohumusem... w kolo spotów sa wszedzie pokrzywy :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+