Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nie martw sie ja przez rude ku*** (najprawdopodobniej sarny) stracilem w tym roku juz 13 roslinek po tym jak stracilem 10 (w ciagu doslownie paru dni) kupilem anti-bissan i od tego czasu mi wpieprzylo cos 3 roslinki, ale wydaje mi sie ze to nie sarny bo krzaczek po prostu zniknal a nie tak jak wczesniej dolki byly rozkopane i czesto rosliny obok. Mysle ze tak sie stalo bo przez te deszcze wyplukal sie ten srodek. Proponowalbym jesli sa male dac na nie 5l butelki jesli duze to uciac gore i nalozyc na nia 1 ew 2 takie butelki wtedy nie bede mialy szans sie do nich dostac ja tak zrobilem z 2 roslinami i z 12 na poczatku wlasnie one sie uchowaly tylko. Takze reasumujac mozesz sprobowac anti-bissan, ale najlepiej zrobic zabezpieczenie mechaniczne i czyms je ogrodzic. Ewentualnie spytaj w ogrodniczym napewno ci cos doradza na te jeb**e zwierzeta.

Niestety nie tylko ludzi przyciaga ta roslina... Zycze powodzenia :ganja:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chcialem sie zapytac jaka jest cena biohomusa do wegetacji oraz ziemi ph 5,5 (slyszalem ze taka najlepsze na outdoora) pytam dlatego, bo nie wiem ile mam pieniedzy przyszykowac

Biohumus kosztuje w granicach 5zł, a ziemia uniwersalna 6,5-7,5ph u mnie 6 zł za worek 20l.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam krzaka męskiego tylko nie ma tam jaj ani nic. . ?

Jak nie ma jaj, to skąd wiesz że to męski krzak?

Jak stosowac ten magnez

Nie stosuj go wcale, zapodaj lepiej coś z potasem i fosforem (planton k) a jeśli nie określiły jeszcze płci to jakiś nawóz z azotem (biohumus na przykład)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+