Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam

Tylko nie bić za głupie pytanko :) Wiadomo jest już trochę późno na uprawę. Chciałem zamówić sobie nasionka teraz nie wiem które wybrać. Passion#1 czy może White Shark Automatic.

Teraz mam dylemat bo nie wiem czy zainwestować w zwyklego passiona czy automata. Automat trochę droższy od tego passiona. Dodam że będzie to moja pierwsza uprawa, ale już trochę wiem na ten temat i na pewno poradzę sobie z tym.

PS. co powiecie o Sweet Edi??

Bless ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czekaj ;) Ale jeżeli tak się stresujesz, to możesz bardzo delikatnie ( naprawde delikatnie ) odkopać ziemię i zobaczyć czy kiełek się pnie w górę czy nie. A ja mam takie nie typowe pytanie, ale nie chciałem zaśmiecać forum nowym tematem. Czy nasiona np. kupiony w tym sezonie i wykorzystane np. w następnym sezonie i jeszcze nstępnym sezonie, z biegiem czasu będą traciły swoją jakość ? Ponieważ planuję zrobienie małego boxa , tak gdzieś w zime , chce kupić odrazu wszystkie nasionka posadzić tylko pare do boxa i zostawić reszte na out - door. Bardzo prosze o odp. ;) Bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Radzian nie zrozumiałeś mnie :P Miałem namyśli czy jakość nasion spadnie czy nie :) Bo do boxa to planuje atomaty wsadzić tak gdzieś w grudniu więc przed out-doorem się z tym uwine. Ale chodziło mi o to, czy z biegiem czasu jakość nasion spada czy też nie ? Bo chciałbym kupić nasiona w zime i np. mieć już na kwiecień i może następny sezon też. Wie ktoś jak jest z tym ? Czy z biegiem czasu jakość nasion spada ? Bo wiem , że mają one zapas białka, chyba na ileś tam wystarczalny...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+