Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Co myślicie o pomyśle żeby zaraz po wykiełkowaniu włożyć na spota ? Czekanie tygodnia z roślinką na parapecie jest.. raczej nie osiągalne ( Mieszkam z rodzicami :] ). Czy kiełki by to wytrzymały? I czy jak posadzę na spota i np od razu później zacznie padać deszcz to czy nie zniszczy mi to roślinki ? Jak myślicie..

Wytrzymały by, ja około 25 kwietnia, dałem wykiełkowane rośliny na spota i prawktycznie wysystkie dały radę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

czy odmiana Swazi dojdzie pod polskim słoneczkiem

W różnych seedbankach znalazłem różne opisy tej odmiany, a czas kwitnięcia waha się od 8 do aż 12 tygodni, więc może nie dojść. Tam gdzie kupujesz masz zawsze info czy nada się czy nie, ale ja poleciłbym ci inne odmiany pod nasze słońce. Jest dużo takich które dochodzą, szukaj na forum.

Co myślicie o pomyśle żeby zaraz po wykiełkowaniu włożyć na spota ?

Sam tak robię i nie narzekam. Wkładasz do kubka, i jak tylko wyjdzie z ziemi to możesz przesadzać na dwór.

zacznie padać deszcz to czy nie zniszczy mi to roślinki

Może to ją "wypłukać" z ziemi, choć u mnie padało dzień po i obyło się bez problemów.

a mniej wiecej jakiej wielkosci?

Tego nikt ci nie przewidzi :wink: zależy od warunków jakie im zapewnisz. Jak dobre to i tak będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kopiesz dolek na rosline i wykladasz jakims materialem ktory utrudni przedostawanie sie wilgoci.

Moze byc nawet worek na smieci :razz:

Jak juz wylazysz tym czyms to koniecznie musza byc dziury na dnie,zeby nadmiar wody ktora bedziesz podlewal mial ktoredy uchodzic.

Fachowo to sie chyba nazywa "otwory drenazowe",ale nie jestem pewien ;)

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kopiesz dolek na rosline i wykladasz jakims materialem ktory utrudni przedostawanie sie wilgoci.

Moze byc nawet worek na smieci :razz:

Jak juz wylazysz tym czyms to koniecznie musza byc dziury na dnie,zeby nadmiar wody ktora bedziesz podlewal mial ktoredy uchodzic.

Fachowo to sie chyba nazywa "otwory drenazowe",ale nie jestem pewien ;)

:peace:

A ten dołek ma być normalnie 30X30X30 cm czy większy musi być?
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+