Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

siemka,

jaki jest okres kiełkowania nasion? Bo mam z f2seeds 10 ES, 6 wykiełkowało i czekam na reszte. Czy jeżeli do soboty nie wykiełkuje reszta(7dni) to mogę próbować robić precrushing. Temp. 35st. w kompie, ale często wietrzę więc nie jest źle:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cześć!
Potrzebuję pomocy, nie wiem co się dzieje z moim krzakiem (LR2), przez jakiś czas rósł na jednym spocie, nieco przypałowym, więc kiedy urósł nieco to przesadziłem go na spot w polach (ziemia dość sucha tam jest), dałem nie wiele ziemi uniwersalnej. Przez ok. 4-5 dni krzak trzymał się, podlewałem go co 2 dni wodą z nawozem, nic mu się nie działo, ostatnio ( w poniedziałek) była ulewa i od tego czasu liście zaczęły pomału opadać, a ja nie podlewałem go już. Dzisiaj po za liśćmi na szczycie to wszystkie są opadnięte. Dodam, że to samo zaczyna się robić z innym krzakiem który rośnie ok. 10 m obok. Proszę powiedzcie co się dzieje i co mam robić :cry:

P.S: sprawdzałem jaka jest ziemia, ziemia jest średnio wilgotna, w sumie powiedziałbym, że w sam raz.

P.S2: Zaraz po ulewie roślinki (na zdjęciu LR2 i jeszcze jeden krzak no name) trzymały się dobrze:



P.S3: Jak to pisałem to coś mi się przypomniało, a mianowicie wczoraj był lekki przymrozek i dzisiaj też. Koło domu na innych kwiatkach nie wyrządził mi szkód, a na spocie położonych ok. 4 m wyżej jak widać chyba tak. Czy da się odratować jeszcze jakoś?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mateozgr florovit zostaw na kwitnienie. A teraz jak roślina jest bardzo młoda to użyj biohomusu, naturalny i w 100% bezpieczny, nawet jak lejesz czysty (chociaż bardzo nie zalecane) to roślina nie padnie trupem tak jak po nawozie np. Planta (czy jakoś tak się zwie)- robiłem właśnie taki test ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+