Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Wiem wiem dałem ciała ale do rzeczy

30 kwietnia dałem nasionka do ziemi 4 canadiany i 4 passion #1 problem w tym że wkopałem je na 2-3 cm (>.>) i teraz moje pytanie ponieważ wybiły się 3, a minęło już 8 dni czy to oznacza że nasionka potrzebują więcej czasu czy że nie dały rady? nie chcę rozgarniać za bardzo ziemi bo mógłbym uszkodzić łodygę

jeszcze jedno wczoraj ostro lało a moje kiełki są lekko zagłębione (bo ziemi musiałem oszczędzać) pytanie czy ostry deszcz może wypłukać/uszkodzić młode roślinki?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wykiełkowały mi roślinki,2 tygodnie je trzymam na parapecie i teraz będe je wysadzał i mam pytanka:

1 Jak często je podlewać i jakimi ilościami wody?

Wystarczy raz w tygodniu i te 5l na krzaka wody?

2 Co się stanie gdy będe kiełkował w świetle?[/u]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemka,

Wychodzę sobie o 10 z domu- roślinka ok rośnie a kiedy wracam o 15 patrze a ona leży na ziemi - łodyga się zgięła. O co w tym chodzi? Bo już nie raz tak mam troche zaczyna mnie to wkur***ać. ;/ Nie leję często- teraz podlałem dopiero teraz jak ją zauważyłem ;/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To jest aparat czy sam narysowales ?? :D

twój stary to aparat- gdybyś miał problem z rośliną i dostawał tego typu odpowiedzi od jakiegoś debila to sądzę, że nie było by ci miło:/ jak chcesz se pożartować to nie odpisuj na moje pytania.

PS. roślinę podwiązałem do ołówka i dałem na dwór, żeby łodyga pogrubiała

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+