Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To fajnie bo planuje wysiac na poczatku lipca nastepna partie. A jeszcze jedno pytanie w tym tygodniu ma byc znow ochlodzenie i mam kilka krzakow ktore sa blisko mojego domu i codziennie wieczorem zakladam na nie butelki i rano zdejmuje wiec o nie sie nie martwie czy zmarzna, ale mam jeszcze jednoego spota daleko od domu i tka mysle czy moglbym zalozyc na tamte roslinki butelki i je tak zostawic na np. 3 dni dzien i noc czy bedzie im to pasowalo i czy beda normalnie rosnac?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemka,

czy wam na spocie też wolno rosną planty? Moje Pssion(2 sztuki) Mają już z 2 tyg i nie wypuściły 2 pary liści(tej palszczastej). Podlewam co 2 dni, bo straszna susza jest. Może to jest przyczyną?

popatrz sobie w pamietnikach i bedziesz wiedzial jak innym rosnie...

Podlewasz za czesto,ale to nie musi byc przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ej ludzie jak mam roslinke mala taka dosyc w duzej donicy na balkonie to zeby sie nie polamala mozna np polowe butelki 5l obciac i tak zakryc ja jakos ? ze na gorze bedzie dziura ? czy mi sie przegrzeje przez to i padnie
skoro jest taka wiotka ze ma sie polamac to nie trzymaj jej na balkonie tylko wysadź out. butelka moze trzymac cieplo ale nie chronić przed złamaniem. oszacuj światlo. pozdro
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+