Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam ma takie małe pytanie, bo na spocie mam ziemie lekko podmokłą takąhmmm że trzyma wode nie jest to bagno ale nie jest też super sucho... czy to da rade? ponieważ jest to jedyna miejscówka w MOjej okolicy a innej nie da rady poszukać :( Czy to spisze egzamin ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ta ziemia jest taka nie lekko wilgotna, ale też to nie jest bagno jest to coś pomiędzy jak wykopałem dołki to taka zbita była bardzo, w pobliżu hmmm no tak 300 m może płynie sciekówka ale to jest ponizej miejscówki, znacyz się że miejscówka to jest takie pole powyżej tego scieku...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. mniej wiecej jakie wielkosci dolkow trzeba przygotowac pod kazda z nich i ile mniej wiecej ziemi bedzie potrzebne

To zalezy od Ciebie.Oczywiscie im wiecej ziemi i przestrzeni dla korzeni, tym lepiej.20-30 L to optymalna ilosc wedlug mnie.

2. czy mozna te odmiany trzymac okolo 10m od nieczynnej rzeki

Ja bym nie ryzykowal.Przyjda ulewne deszcze, rzeka wzbierze i wymyje Ci planty.Moze tak sie stac, ale nie musi.Jak chcesz, to sadz w tym miejscu.

3. w ktorej odmianie mozna stosowac Lst i Fim (jesli mozna to po mniej wiecej jakim czasie od wykielkowania)

Na kazdej odmianie mozesz stosowac te treningi.LST po ok.3 tyg zycia rosliny, FIM, kiedy roslina bedzie miala 4-5 partii lisci wlasciwych.

Co do Skunk'a B52, to watpie, aby doszedl w pelni.Zreszta sam Franz pisal, ze troche mu brakuje na oucie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co do 1 pytania to w moim przypadu nie wiem jak to nazwac bo mam juz rosliny ponad tydzien na spocie i nic ni rosna i af i zwykle.. przypuszczam ze to moze byc na mocna ziemia jest to ziemia z torfem i azofoska lub tez wina pogody.. a moze malo wody hmm w kazdym razie niektore u niektorych roslin cztery listki ktore kazda tylko tyle ma zwijaja sie w gore

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+