Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Powoli sie gubie... ;]

Wyjazd polowa czerwca powrot 1 wrzesien. Sionka juz kielkuja, odmiana Ruderalis Skunk od thc thc.

Martwie sie poprostu, czy zdaze na harvest, jesli plon wykielkowany jest w polowie kwietnia.

Wedlug opisu RS'a, ktorego zapodal ModY (na poprzedniej stronie, jesli ktos chce przeczytac), mam 50% szans, ze plant bedzie posiadal auto. Jesli bedzie posiadal auto, gotowy do zbiorow bedzie miedzy 5-10 tygodniem od wykielkowania, mnie nie bedzie mniej wiecej od 8'ego tygodnia od wykielkowania, wiec jest szansa, ze zdaze ze zbiorami.

W przypadku gdy plant nie bedzie posiadal auto, to wedlug wspomnianego opisu zbiory przypadna na wrzesien-pazdziernik, bez wzgledu na to, kiedy zostal wykielkowany, ja wracam 1 wrzesnia, wiec bylo by idealnie.

Teraz mi tylko powiedzcie, czy to co napisalem jest poprawne, bez zbednego owijania w bawelne.

Czy naprawde nikt nie zna odpowiedzi? Przepraszam, ze tak sie wtrace... ;p

PS. Jesli cos nie tak to usprawiedliwiam sie lekka banka... :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wiec mam male sadzonki na spocie juz 4 dzien i nic nie rosna.. byc moze przez to ze sa male i sa przymrozki w nocy czy wszystko jest okey? sprawdzilem w jednej korzenie, z tego co zobaczylem system korzeniowy sie rozrasta w dol i ogolnie ukorzenia sie...

Pewnie nie rosną dlatego że jest jeszcze zimno! U mnie dzisiaj temperatura wynosiła tylko 15C - + zimny wiatr do tego w nocy temp spada - pewnie jest kolo 5C. Jak na moje oko to jeszcze za wszesnie zeby wysadzac bo warunki nie są zadawalające, osobiscie wole poczekac.

Chociaz z tymi kozeniami to dobry znak, wazne ze korzeniom jest ciepło i sie rozwijają - wiec roslina ma sie dobrze na dole gorzej z góra ale to zapewne nic groźnego, byc moze tylko troche ją przystopuje we wzroscie ale powinno byc okej. Daj butelke na roslinki - zawsze to troche cieplej będą miały, chyba ze juz takową posiadasz.

BleeeeeS!

Pokoj,Milosc&Szacunek!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+