Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, w tym roku to będzie moja pierwsza uprawa i chce posadzić gatunki (wszystkie regularne): Blubbleberry, Passion#1, White Russian Automatic, AK47 Automatic, AK47 x DieselRyder Automatic F1 i pewnie Maroc (Maroc bo chce jakąś Sative). Nasiona zamawiać będę z afrodise.abajt.pl i trawka.org.
Do szukania miejscówki użyłem programu Google earth
Mam jednak parę wątpliwości i parę pytań co do uprawy outdoor.

1) Czy po curringu susz traci na wadze? Bo chciałbym żeby po normalnym wysuszeniu i curringu z jednego grama wychodziło 7 lufek. Wiec jeżeli traci na wadze to ususzę na początku tak żeby z jednego grama wychodziło 6 lufek a potem wsadzę do słoików i po wyjęciu rozumiem ze będzie wychodzić 7 tak?

2) W jakich odstępach (takich żeby się nie zasłaniały) od siebie osobno sadzi się odmiany Blubbleberry, Passion#1, White Russian Automatic, AK47 Automatic, AK47 x DieselRyder Automatic i Maroc.
Najlepiej jak by ktoś mógł to niech poda odległość „x” czyli odstep między roślinami dla każdego gatunku.

3) Chcę nawieźć kupnej ziemi ale chciałbym się dowiedzieć jakie dołki powinienem wykopać dla każdego z tych gatunków? Zastanawiam się nad tym czy nie wykopać dołki 30x30 na głębokość 40cm dla normalnych i dla automatów 20cmx20cm na głębokość 30cm.

4) Czy do najtańszej kupnej ziemi ze sklepu ogrodniczego dodawać dolomit i perlit? Zastanawiam się czy pod normalne nie podsypać z 10 stołowych łyżek dolomitu a do automatów 4 łyżki bo chyba nie zmieni taka mała ilość ph gleby

5) Słyszałem że deszcz wymywa THC z rośliny dlatego jak będzie padać dłużej deszcz będę chciał zrobić daszek. Mysle że daszku nikt nie zauważy bo i tak w czasie deszczu nikt nie chodzi w takich okolicach. Czy naprawdę taki na przykład deszcz padający cały dzień wpłynie jakoś na moc trawki?

6) Mam zamiar nawozić moje roślinki na veg Terra Vega a na flo Terra Flores i PK 13-14 Super Bloomer z Canna. Stosować je będę zgodnie z tą tabelką dawkowania producenta
Czy PK 13-14 mam lać przez cały okres flo czy jak chyba piszą w tej tabelce tylko na początku jak zaczyna kwitnąć?
Czy Mam lać takie dawki jak są tam podane jeżeli równocześnie stosował bym Terra Flores i PK 13-14, czy może mieszać z wodą tylko połowe dawek wtedy co zalecane są na opakowaniu.

7) Ile litrów tych nawozów potrzebuję zamówić dla 20 Blubbleberry, 10 Passion#1, 25White Russian Automatic, 5 AK47 Automatic, 5 AK47 x DieselRyder Automatic i 5Maroc ,należy pamiętać że to są nasiona regularne.

8 ) Czy z seedbanku forum jest możliwość wysyłania przesyłki jako POSTE RESTANTE - przesyłka zostaje wysłana na pocztę i tam ją odbierasz.

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Bardzo proszę o odpowiedź, to rozwiąże już wszelkie moje wątpliwości co do uprawy i mam nadzieje że pomoże też innym.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

''Słyszałem że deszcz wymywa THC z rośliny dlatego jak będzie padać dłużej deszcz będę chciał zrobić daszek. Mysle że daszku nikt nie zauważy bo i tak w czasie deszczu nikt nie chodzi w takich okolicach. Czy naprawdę taki na przykład deszcz padający cały dzień wpłynie jakoś na moc trawki? '' co za herezja thc sie nie rozpuszcza w wodzie tylko w tłuszczach

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hahahahhaKilla, pierwszy raz slysze takie rzeczy :D nie to nie jest prawda zastanow sie pomysl o rolnikach uprawiajacych in-door spryskuja rosliny woda aby nadac im wilgoc jak myslisz czy spryskiwali by je wiedzac ze zmyja z nich thc tak jak ty mowisz ?? a poza tym thc nie reaguje w zaden sposob z woda jedynie rozpuszcza sie w alkocholu i tluszczach

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe, skad ludziom takie pomysly do glowy przychodza

długo padający deszcz wymywa kryształki THC z topów:

Hodowla zewnętrzna OUTDOOR

"Tu zaczyna się problem, żniwa najlepiej robić jak najpóźniej, bo im dłużej "śmieszna roślina" dojrzewa tym jest bardziej bogata w THC, ale nie można też przesadzić. Jak widzimy, że pogoda nam pozwala to trzymamy rośliny jak najdłużej - a co to znaczy, że aura nam pozwala? Jeżeli w prognozach pogody nie widać nagłych zmian, czyli długich opadów deszczu - deszcz wymywa kryształki THC z topów, więc robi nie dobrze."

dlatego aksamit999 sie o to zapytał

 

jak susz moze sie zwiekszyc w sloiku!!

Nie zwiększyć w słoiku tylko ogólnie chodzi o to czy w słoikach jeszcze te zielsko sie suszy czy już nie :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+