Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Nie zamarzną napewno w maju raczej niema przymrozków. Ja mam zamiar wykiełkowac 15 kwietnia póżniej włożyć do największych doniczek torfowych jakie znajde i pod lampe do maja. Spota przygotowałem na jesieni teraz wystarczy spulchnie ziemie i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

I z tym okresem zbiorów jak jest, można wysiać np. koniec kwietnia/ początek maja. I zebrać topy pod koniec czerwca?

mozesz ale pamietaj ze na outdoorze musisz dodac kilka(nascie) dni do uprawy do tego bedziesz mial slabsze rezultaty niz bys wysadzil w czerwcu i zbieral w sierpniu kiedy to plant mialby najlepsze oswietlenie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stary ja na Twoim miejscu zasadzilbym juz w kwietniu. Musisz jeszcze jakos to wysuszyc przed wyjazdem co? A to jest kwestia minimum tygodnia..

PS. tak w ogole to najlepsze slonce dla roslin jest 21 czerwca (najdluzszy dzien w roku). Biorac pod uwage ze ten okres przypada ci akurat na kwitnienie, sadze ze moc towaru bedzie zadowalajaca :ganja:

zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja mam podstawowe wręcz pytanie...

Jakim cudem wy znajdujecie sobie spoty na outa? ;/

Przeszedłem chyba 1,5km w okolicy i wszędzie albo las, albo szkółka leśna... Mieszkam w okolicy gdzie są same lasy praktycznie, przedzelone polami.

W żadnej szkółce nie posadze, bo leśniczy się zdziwi co mu tam wyrosło - a co znajduje kawałek polanki, to okazuje się że kilka metrów dalej ścieżka, przecinka, szkółka (czyt. są ludzie)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+