Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

21 jak świeci a jak zgaszona to 15

nie pozjadałem wszystkich rozumów i nie wiem wszystkiego ale mysle ze 15 st bedzie na ciemno ok. Może ktoś jeszcze opraktykowany się wypowie co o tym sądzi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam boxa 40x85x100[cm]powierzchnia wynosi 0.34m2 co za tym idzie potrzebuję 17000 lumenów aby go dobrze oświetlić, zaznaczam że chcę hodować roślinki

z Auto Flowering a dokładnie Diesel Ryder x White Russian Automatic lub White Russian Automatic. Nie mam na razie środków na kupienie lampy HPS, ile i jakiego rodzaju żarówek powinienem kupić aby moje automaciki były dobrze naświetlone?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a czemu ma sie nie nadawać ?

wszystko co dochodzi out dojdzie ci też in :) jedyny problem możesz mieć z wysokością . ale jak zapodasz nie za duże doniczki, zastosujesz LST to bez problemu zrobisz tą odmiane ( i każdą inna ) w indoor.

z tym ze jest masa lepszych i mocniejszych odmian na indoor niż RS ( jezeli masz dopiero kupowac ziarna to wez cos innego jakąś szybką sative albo indica/sativa).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam mam pytanie:

Jak często i kiedy pierwszy raz zacząć podlewać nawozem?

Najlepiej zgodnie z broszurkami Canna, Hesi itp. ale zakładając, że nie posiadasz tych lepszych nawozów to zacznij po 2,5 tyg życia planta.

Daj na początku połowiczne dawki (te co piszą na opakowaniach biohumusa, florovitu często są za duże jak na początek) najlepiej co drugie podlewanie.

Z tymi tanimi nawozami to nie ma co przesadzać, bo przedobrzyć można jedynie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trochę nie zgadza się to co napisałeś, tańsze nawozy ciężej przedobrzyć niż te profesjonalne, np. Biohomusa bardzo ciężko :)

Dawaj nawozy co drugie podlewanie, na początku połowiczne dawki (od 14-16 dnia życia), później przerzuć się na pełne.

No to i ja się nie zgodzę, bo np. biohumusa forte bardzo łatwo przedawkować. A że te lepsze nawozy łatwiej przedobrzyć to prawda tylko dlaczego to robić skoro producent sam ustalił ile ich dokładnie stosować?

No i biohumus nie jest produkowany specjalnie pod MJ, a np. Canna jest. Btw. to samo mówi za siebie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+