Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pytanie byc moze naiwne, ale biednych ludzi nie stac na wyrzucanie pieniedzy w bloto, wiec pytam. Czy ten wegiel nadaje sie do filtra wlasnej roboty?

wegiel_aktywny_0_5kg_siatka_aqua_nova

sam kupilem taki wegiel i wpakowalem czy sie nadaje dowiem sie gdzies za miesiac ale wydaje mi sie ze tak bo wlasnie takie granulowane wegle najlepsze sa do powietrza gdzies to w necie czytalem,

a moze ktos wie czy ziemia do paproci z nawozem startowym nie spali mi kiełka?? kupilem taka bo podobno bardzo duzo powietrza trzyma zreszto teraz to juz i tak ziarka w niej siedza:P

a myslal juz ktos zeby odciac dno w sloiku i zrobic cooltube??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie taki pytanko mam.

Zostało mi pare nasion z OP i mam zamiar coś zasadzić w pcboxie.

Czy mogę zasadzić je w 5-7 litrowych doniczkach i po 10-12 dniach na wegu dać je na flo?

Jeżeli tak to po jakim czasie pokażą płeć?

I po jakim czasie mając je na 10-12 dniowym wegu moge spodziewać się zbiorów?

w 60-70dniach się zmieszczę??

Edit:

Box będzie mial wymiary 55wys x 25 szer x 70 dł

czy mogę do pokazania płci trzymac je w 2-3 litrowych doniczkach a po pokazaniu przezucic do 5-7 litrowych bo chce miec 2-3 babki i posadzic na poczatku 5-6.

Czy macie jakis inny pomysł??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak mialem 4 lr to i tak z miecha dluzej rosl pod 20 swietlowkami20w-36w ale ogolnie byla zla wentylacja chyba co moglo byc przyczyna tego stanu? topy nie byly za wielkie moze stres spowodowanym przenoszeniem albo wentylacja temperatura wynosila jakies 30 stopni, nie mialem tez zadnych super nawozow z hempa tylko zwykle polskie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+