Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dadas, oczywiście że będzie, jeśli nie nawalisz w czym innym :D, chociaż swoją drogą mogłeś troszeczkę niżej obciąć, ale teraz już zostaw jak jest :wink:

@Down Bliżej węzła :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bonawentury, czy one czasem nie mają niedoboru żelaza/siarki, bo strasznie żółte u góry (chyba, że balans bieli itp. masz jeszcze nie ustawiony :D). Widzę, że masz mylar diamond, robi sporą różnice miedzy 'białą matową' ;)?

Rafael31, powinny jeszcze sporo spuchnąć, ale głowy nie dam, bo też z automatami nie miałem za dużo do czynienia :D

PS. Fajny pies, zawsze chciałem mieć wilczura (a trafił się za małolata pinczer :D :]) ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I wyciągnięte badyle, jak CenzurA...

wiem dlugo staly na parapecie,

Mam jeszcze jedno pytanko,czy na new york city diesel fem,mozna stosować fim-a,bo widzialem na forum tematy ze na niektorych nie mozna.dzięki za odp.

Mam jeszcze jedno pytanko,czy temperatura 24C w świetle i 20C w ciemni wystarczy,czy musze ją troche podnieść.Wyczytałem że trzeba 26-28C w fazie jasnej.

Jeszcze jedno pytanko całkiem z innej beczki,a mianowicie:czy podczas fazy flo można (lub trzeba) obrywać liście przy kwiatach i czy to coś daje.Pytam bo sam zostlem zapytany(kolo nie ma internetu),nie wiem co mu odpowiedzieć,a Wy(czyt.trawka.org) jako takie wielkie grono znawcow wszelkich tematow na temat moze cos poradzicie.Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiedzcie mi proszę po jakim czasie zacznie kwitnąc roślina która od początku jest oświetlana 12/12, kiedy zacznie flo?

Ja uważam, że jak osiągnie odpowiedni wiek (kilka miechów), mój qmpel twierdzi, że niemal od razu bądź w przeciągu paru tygodni...

Jakoś nie mogłem go przekonać, że przecież po to daje się minimum tydzień światła 18/6 (bądź inne wegowe), aby zmianą światła skłonić do kwitnienia... aż qrde sam zwątpiłem...

z góry THX

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+