Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Czy jak HPS 150w świeci na biało to znaczy że coś jest z nim nie tak?

Ma raptem 2 tygodnie kupowany od polecanego sprzedawcy na allegro

Poczekaj kilka minut aż się rozgrzeje :) Jeśli nawet po kilku minutach świeci na biało to to jest MetaHalogen - lepszy na wega, więc dużo nie straciłeś :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy w kubkach 0,2 mogę trzymać planty przez pierwsze 2 tygodnie czy lepiej w czymś większym? Proszę o rady. Pzdr

Nie wystarczą, rozwój korzenia w pierwszych dniach życia jest tak dynamiczny, że co najmniej 2L (chyba, że lubisz karzełki :wink:)

Ja mam też do was pytanie:

Jak breederzy określają czas kwitnienia, który podają na opakowaniach (np. Afghan Kush - 45-55 dni). To jest czas od pojawienia się preflowerów do dojrzenia, czy czas od pojawienia się kwiatostanów właściwych, czy jeszcze może okres uprawy klonów w SOG bez wega?

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kejp3, ile to to ma już?? No masz dziewczynkę :) Tylko czemu ona taka sierotka ?

Jak złamałem roślinę zaraz przy korzeniu to była taka jak twoja przez 2 miesiące, aż nareszcie zakwitła wypuszczając parę włosków i szronik, fajnie to wyglądało szczególnie iż było na niej parę listków tylko. Wyszłoby z tego pewnie jakieś 0.25g palenia, ale ktoś się jej pozbył za mnie :?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+