Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

witam!!

Przepraszam, że się wcinam.....Mam pytanie, jaki trening stosować na automatach np ak i czy w ogóle stosować?

Zazwyczaj stosuje się lst...

A moje pytanko : Jak mam za małą temp. w boksie oraz wilgotność też za małą, mógłbym wstawić żarówke zwykłą jako grzałke do kubka z wodą (wilgotność) i postawić między plantami?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

lepiej nie ryzykować zeby sobie biedy nie narobić, wiadomo jak dziala woda w połączeniu z prądem. Nie znam Twego boksa, ale moze spróbuj zmniejszyć obroty wentylatorkom wyciągającym.

Pyt ode mnie: Co należy robić żeby planty się nie wyciągały na początku swego żywota ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!!

Dziękuję za odpowiedź. Mam następne pytanie.

Mam kilka nasion odmian typowo outdorowych( early special, early pearl, kali mist, sweet edi itp). Czy nadają się do boksa o wymiarach 60x60x150? Jak tak to ile powinien trwać weg

i jaki trening zastosować?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!!

Dziękuję za odpowiedź. Mam następne pytanie.

Mam kilka nasion odmian typowo outdorowych( early special, early pearl, kali mist, sweet edi itp). Czy nadają się do boksa o wymiarach 60x60x150? Jak tak to ile powinien trwać weg

i jaki trening zastosować?

Ale o co ci dokładnie chodzi chcesz przez cały cykl życia rośliny trzymac je w boxie czy tylko aby podrosły i dac na outa.

Jesli 1 opcja to mozna, ale jak sam pisales sa to planty typowo outdorowe i nie bedziesz miał takiej satysfakcji po zakończeniu uprawy jak po plantach na indoor. Jeśli opcja 2 to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+