Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

mój boks wygląda tak jak narysowałem jak piszesz że za dużo nie poleci co2 to może bym zrobił tak jak na rysunku 2 wężyki jeden pod wlot a drugi z dziurkami nad marią co wy nato zda egzamin
bimbru nigdy nie pędziłem bo nie pije jak już to piwko nawieczur i :wodna: to mi wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

przez te 3 dni chyba dużo nie urośnie ...a jak sam powiedziałeś listki zajebiste wiec ocb?

ps nie wiem czy dobrze zrozumiałem bo dziwnie to opisałeś.

Mam dwa pytania.

1.Ile roślin (ak auto) wejdzie do boksa 55x55( zamierzam sam zrobić donicę )?

2.Czy 90 cm wysokości boksa będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czajcie 250hps 50cm nad szczycikiem 3dniowej drxak47.. niby wszystko oke ale nic ona nie rosnie :!: ma okolo 2,5 cm listki zajebiscie wygladaja.. grube i strasznie "owlosione".. trzymaja sie jakby druty wsadzone.. nie czaje :roll: :roll: wie ktos ocb???

A jaką masz doniczke?jak podlewasz?

ja też mam taki problem. . moje planty mają 2 około 25dnia a 5 koło 12dnia i tez mam ten sam problem ale przesadziłem do wiekszych donic i widac róznicę. . .

moze mają za wilgotno??

przez te 3 dni chyba dużo nie urośnie ...a jak sam powiedziałeś listki zajebiste wiec ocb?

ps nie wiem czy dobrze zrozumiałem bo dziwnie to opisałeś.

Mam dwa pytania.

1.Ile roślin (ak auto) wejdzie do boksa 55x55( zamierzam sam zrobić donicę )?

2.Czy 90 cm wysokości boksa będzie ok?

Zależy jakie będziesz miał doniczki takie 7litrowe spokojnie wystarcza.. . . ale z 5 myslę regularów sie spokojnie zmiesci do pokazania płci. . .

2. tak spokojnie wystarczy automaty niskie rosną wiec starczy. .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jagoda81, przecież można podciąć dany odrost od spodu, i wyjąć każdy top od góry..

Przy suszeniu nie musi wisieć cały krzak w 1 kawałku- można go powiesić w kilku częściach, a nic się nie tanie... Nie widzę potrzeby wyciągania całego krzaka, z założonym jeszcze SCROGiem. Oświeć mnie jak się mylę..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam czy posiada ktoś nawilżacz Climatic 313 bo właśnie przymierzam sie do zakupu lecz czy jest on wydajny jeśli macie jakieś inne pewne nawilżacze to podajcie mi nazwe :ganja:

który byście kupili:

nawilzacz_powietrza_jonizator_climatic_313

ultradzwiekowy_nawilzacz_powietrza_bluemist

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+