Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja mam takie pytanko. . .

Moje planty miałem w 250ml doniczkach i jakoś tak rosły bo rosły i przesadziłem je w 2 litrowe i tak przy przesadzaniu 1 planta normalnie korzonek był przyczepiony do doniczki (papierowej) i musiałem go troszke tak jakby oderwac. . i pytanko takie. . . będzie ok wszystko? dodam że korzonek był na końcówkach tak przyczepiony. .

jak myślicie? po przesadzeniu jeszcze podlałem dobrze zrobiłem??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Mam w planach konstrukcje boxa ( jest już szafeczka) ma ona metr wysokości, niewiem tylko jakie roślinki można w niej uprawiać doradźcie coś. Wiem napewno że lowridery ale jak dla mnie to za mało materiału z tego wychodzi wiec wolał bym coś innego ale nie wiem co. Licze na waszą pomoc. Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może i jest gdzieś odpowiedz na moje pytanie ale czytam forum już od jakiegoś tygodnia i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie a wiec prosze doświadczonych rolników o pomoc :) Nie znam sę aż tak bardzo na odmianach choć troche o nich czytałem. Będzie to mój pierwszy zasiew więc doświadczenia w uprawie też nie mam więc musi to być w miare prosta uprawa, zależy mi także aby palonko było mocne i dużo wiadomo jak każdemu :joint: także jeszcze raz prosze o pomoc. Dodam że box mój ma metr wyskości i to mnie troche martwi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chyba każdy z was chodził do gimanzjum na chemie.

I dowiedzial się bardzo przydatnej informacji...

Kwas+zasada-> Sól+woda

I teraz biorąc wodorowęglan sodu (soda oczyszczona) jako zasade podczas reakcji musi też powstać upragniony przez nas dwutlenek węgla :)

kwasem może być jakikolwiek kwas -> nawet cytrynowy :D

Ja pisze to teoretycznie bo tego nie sprawdzałem i chce się dowiedzieć czy dobrze kombinuje...

Czyli - czy to wypali?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+