Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A mam takie pytanie czy wykorzystywaliście ta samą ziemie do kolejnej uprawy( tzn. wysypaliście i ponownie do doniczki?), jak oceniacie wielkośc doniczki, nie mam takiego sprawnego oka! mam np średnice 25 lub 10 cm( jak to dnoniczka, ile litró)

nie można używać tej samej ziemi. jak to sobie wyobrażasz? jak chcesz usunąć obumarłe korzenie?

a jak oceniam pojemność doniczki (nie wielkość, bo wielkość to cm)? używam matematyki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale po co masz się bawić z ziemia,która była już wykorzystana w uprawie jak możesz kupić za około 5 zł/20L uniwersalnego podłoża.Moim zdaniem nie ma co kombinować.Najlepiej kupić nowa i mieć problem z bani

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy mogę do dołożyć jednego automata do boxa w ktorym jest miejsca troche, w którym znajduje się Big Bud w fazie weg 18/6 - 3 tydz.

Czy mógł by ten automat sobie leciec na poczatku 18/6 potem 12/12 jak Big Bud do konca a potem wstawiam jeszczcze jednego automata po kosie i fotoperiod 20/4 dla dwóch do konca?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy mógł by ten automat sobie leciec na poczatku 18/6 potem 12/12 jak Big Bud do konca a potem wstawiam jeszczcze jednego automata po kosie i fotoperiod 20/4 dla dwóch do konca?

automaty nie ważne jaki dasz fotoperiod i tak kwitną, jeśli chodzi o moje zdanie co do 2 kwesti to chyba nie musisz zmieniać na 20/4 ale tu proszę o pomoc bardziej doświadczonych, ja przyznam że tylko puki co to teoria a praktyka czekam na kiełki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+