Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

chyba ze wysle na inny adres jakiegos kolegi co nic nie ma w domu, bo obawiam sie ze mogli by zapukac pewnego dnia wiedzac co było w paczce

sam sobie odpowiedzialeś. Oni mają inne problemy na glowie niz latac i sprawdzac kazdego kto dostał nawóz do kwiatów balkonowych lub innych pelargonii

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oni mają inne problemy na glowie niz latac i sprawdzac kazdego kto dostał nawóz do kwiatów balkonowych lub innych pelargonii

zgadzam się, tym bardziej, że w blokach jakieś 60% osób ma balkony a na nich.... uwaga.... rośliny balkonowe i to najczęściej pelargonie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zapraszam do nowej akcji pro-legalizacyjnej "DOBRZY Z NATURY".

Na początek podziękowania dla 5n35a za pomysł całej akcji, slimaka za zrobienie loga i dla fraga za ogół działań

I oczywiście wszystkim ofiardodawcom obecnym i przyszłym dziękujemy za dary


Idea akcji jest prosta - każdy z Was, kto spełni "dobry uczynek" i udokumentuje to w tym topiku zostanie nagrodzony.

Na początek startujemy na forum, jeśli wykażecie chęć, zaangażowanie i będzie się to wszystko rozkręcać, są poważne plany żeby zrobić z tego coś większego, na skalę ogólnopolską z dotarciem do jak największej liczby odbiorców.
Wkrótce zacznie działać strona www, na której będziemy wszystkie Wasze działania pokazywać, dodane będą linki do stron pro-konopnych i umieszczane artykuły propagujące konopie - o tym poinformujemy w odpowiednim czasie.

Akcja ma swoje reguły, których musicie przestrzegać.

Każdy "dobry uczynek" MUSI być udokumentowany.
Mogą być fotki, mogą być filmiki. Pamiętajce żeby wszystko ładować do naszej galerii. Przed uploadem wymażcie (paint/photoshop) twarze, jeśli jakieś będą. Swoje własne z przyczyn oczywistych, a przypadkowych przechodniów, bo nie możne publikowac czyjegoś wizerunku bez jego zgody - pilnujcie tego.

ZAWSZE po skończonym działaniu musicie przykleić logo tej akcji. Na razie drukujcie je sobie na kompach i przylepiajcie taśmą lub klejem. Format dowolny, może być duże, A4, może być małe, ważne żeby było. Z czasem do loga zostanie dodany adres www, o którym wspominałem wyżej, są też plany zrobienia wlepek i plakatów, o wszystkim poinformujemy.
Logo wygląda tak:


Akcja zaczyną się z chwilą obecną i nie ma daty końcowej - niech trwa wiecznie

Na tym reguły się kończą Akcja ma mieć charakter luźny i elastyczny - wszystko w Waszych rękach


Jeszcze słówko wyjaśniające czego od Was oczekujemy.
Definicji "dobrego uczynku" nie ma. To może być cokolwiek - zdajemy się na Waszą kreatywność

Jeśli nie macie kompletnie pomysłu, możecie nawet pozbierać śmieci z trawników na osiedlu albo zmyć graffiti ze ściany na klatce schodowej, pamiętajcie tylko, że ma być fotka "przed" i "po", tak żeby nie było najmniejszych wątpliwości kto to zrobił, no i oczywiście logo, przyklejcie gdzie chcecie, byleby w miarę widoczne było.

Jak mieszkacie na wsi, to idźcie do najbliższej staruszki, naprawcie czy pomalujcie jej płot, narąbcie drzewa, przywieźcie ziemniaki z rynku, liczy się wszystko, byleby trzymało się zasad.

Dla chcących zaangażować się bardziej - zorganizujcie zbiórkę ciuchów, zabawek (najłatwiej w szkole) i zanieście do np. Domu Dziecka, tylko poproście o pieczątkę na kartce z logiem jako potwierdzenie, a drugą niech pozwolą na gazetce przyczepić.

Więcej przykładów nie rzucam, zakładam, że jest to jasne.

Generalnie: tam gdzie trzeba zrobić coś dobrego, macie się pojawić Wy i to zrobić


KAŻDY, KTO WEŹMIE UDZIAŁ W AKCJI "DOBRZY Z NATURY" ZOSTANIE NAGRODZONY!

Niżej znajduje się lista nagród i sponsorów. Będzie rosła cały czas, dopiero ruszamy, ale już jest dobrze

Zasada jest prosta - im bardziej się wysilicie i więcej pracy włożycie, tym więcej dostaniecie z puli nagród. Dla tych, którzy wysilą się ponadprzeciętnie możemy ufundować coś ekstra, napiszcie mi tylko PW czego potrzebujecie i ma to być związane z grow.


NAGRODY:

Chesh - ja mogę na dzieńdobry wyłożyć powiedzmy 3 tysiące nasion indoor, ale limitu nie ustalam, cały czas robię jakieś nasiona, więc mogę zaopatrywać tak długo jak będzie potrzeba.

zielonamasa wraz z userem, który chce pozostać anonimowy dają 2 tysiące wczesnych nasion outdoor, ale tu również: jak będzie potrzeba, to dadzą i drugie tyle.

WARR - 100 sztuk (g13 x ww) x sd IBL X AK 47 xNYCD i 500 sztuk indoor mix.

Kostek - 100 sztuk vietname tourist x deep chunk

user anonimowy - 2 bony po 50 euro każdy.

SmokeyoOD - 10 sztuk Swiss Mix outdoor od Seedsmana, 10 sztuk The Church Fem od GH, Eco Lihgt Bloom 125W red.

Lista sponsorów będzie się na bieżąco wydłużać, zaglądajcie do niej co rusz.
Jak ktoś chce się na niej znależć, to poproszę o PW.


Zapraszam jeszcze raz i trzymamy kciuki - wszystko w Waszych rękach - POWODZENIA!



Nie wiem czy nie łamie regulaminu bo przyznaje ze całego nie czytałem... Ale jest to wspaniały konkurs w ktorym kazdy moze sie wykazac uczynnością i pokazac ze mozna cos zrobic dla drugiej osoby bez interesownie( nie chodzi tylko o pestki itp.) chciałem sie podzielic tym z innymi dobrymi ludzmi jezeli ktos zainteresowany ze wzgledu na pomoc innym a nie pestki i nagrody i nie wie jeszcze o tym konkursie chetnie podam wiecej o nim info.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+