Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Fim możesz zrobić tez na odgałęzieniach. powinno być ok.

co do liści, to obcinać możesz, jednak ja nie do końca zalecam. Lepiej, żeby odrosty się wycągnęły, będą gonić główny szczyt i później będą lepiej naświetlone. Jak utniesz liście, to: odrosty nie będą się juz tak ochoczo pieły do góry.

no i pamietaj, że rośłina do wzrostu potrzebuje energii, a energia jest wytwarzana właśnie w liściach, jest taka elektrownia słoneczna rośliny. Także jak obcinasz liście, to miej to na uwadze i obcinaj tylko te które wyraźnie przeszkadzają i te, których roslina sama się już zaczęła pozbywać. Innych nie tykaj.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, dzisiaj wieczorem bede miał dwa klony odmiany jeszcze nie znam i na pewno domyslam sie ze nie bedzie to roslina z autofloweringiem. Pytanie moje jaki fotoperiod dac na samym poczatku na wega i kiedy zmienic na flo (w ktory wekeend)i czy na flo 12/12 ciagnac do konca?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, dzisiaj wieczorem bede miał dwa klony odmiany jeszcze nie znam i na pewno domyslam sie ze nie bedzie to roslina z autofloweringiem. Pytanie moje jaki fotoperiod dac na samym poczatku na wega i kiedy zmienic na flo (w ktory wekeend)i czy na flo 12/12 ciagnac do konca?

Pozdro

na wega albo 20/4 albo 18/6 to juz zalezy od cb. a na flo powinieneś zmienic po ok 4tygodniach i 12/12 do konca

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema

mam pcboxa o wymiarach 20x40x40h.

Mam pytanie czy w takim boxie zmieszczę 2 Hindu Kushe af?

Bardzo zależy mi na tej odmianie bo potrzebuje temat z dużą ilością CBD, a z tego co wiem to HK góruje pod tym względem;P na niektórych stronkach pisze, że osiąga 60 na innych, że 40cm wiec pytam was drodzy growerzy;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trudne pytanie i ciężko na nie odpowiedzieć. Wszystko zależy od odmian, warunków, nawozów, treningów i wielu wielu innych rzeczy.

Tak więc zaglądnij do zakończonych pamiętników indoor, tam są tematy z takimi też mikroboxami, zobaczysz sobie kto, co, jak, dlaczego i ile wyciągnął g.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+