Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

na wstepie sorry ze post pod postem ale nurtują mnie dwie rzeczy.

1. Kielek jak pojdzie w ziemie to trzymamy w ciemni do wyjscia czy spokojnie lekko podlac i dawac pod lampy odrazu? dodam ze od pojscia kielka do ziemi dopiero za 2 dni moglbym sprawdzic czy wyszly ale wiadomo w tym czasie mogą sie już wyciagac. Są rózne szkoly tego. Która jest najlepsza?

2. Jaka odleglosc trzymac mlodziutkie roslinki od hps 100W? majac na uwadze ich dobro- byle sie nie wyciagaly ale tez nie popalily. Czy 12cm od lampy przy temp. 28-29st bedzie dobrze?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

na wstepie sorry ze post pod postem ale nurtują mnie dwie rzeczy.

1. Kielek jak pojdzie w ziemie to trzymamy w ciemni do wyjscia czy spokojnie lekko podlac i dawac pod lampy odrazu? dodam ze od pojscia kielka do ziemi dopiero za 2 dni moglbym sprawdzic czy wyszly ale wiadomo w tym czasie mogą sie już wyciagac. Są rózne szkoly tego. Która jest najlepsza?

2. Jaka odleglosc trzymac mlodziutkie roslinki od hps 100W? majac na uwadze ich dobro- byle sie nie wyciagaly ale tez nie popalily. Czy 12cm od lampy przy temp. 28-29st bedzie dobrze?

pozdrawiam

1 sa rózne szkoły, ale lepiej swiecic od wysadzenia(słoneczko tez codziennie swieci)

2 to jak masz 28/29 stopnic c to na 12cm to wez lampe na 15 abedzie 26/27 stopni c prawie niby... idealnie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dopiero pierwsza partia lisci wyszla. z 10 dni od zrzucenia pestki. wczesniej byla pod clf i od dzisiaj wsadzilem pod hpsa 150, pierwszy dzien rowniez miala przerwe od swiatla 6 godzin. W boksie temperature mam moze troche za wysoka ale nie jestem pewien tego termometru. Temperatura 32-35 stopni, Wiaterek dmucha na roslinke caly czas.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ten cfl na pewno im nie słuzyl i pomidorki dostawały za malo swiatła, temperature musisz obnizyc o kilka stopni bo jest za wysoka, jaka odleglosc od lampy? tez zalezy od ziemi w jakiej są pomidorki nie napisales nic na ten temat ogolnie za malo informacji podales aby cos wywnioskowac.

kontroluj ph i wilgotnosc pamietaj o dobrym drenażu w donicy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ph sprawdzilem i jest 7.5, jutro bede zbijal nie chce tego robic sokiem z cytryny tylko poszukam jakiegos ph down. Wydaje mi sie ze to wilgotnosc wstawie jakies kubki z woda moze zalatwi to sprawe na chwile poki czegos nie wymysle, temperature tez tylko chwilowo zalatwie i zostawie otwarte drzwi na noc, ziemia jest spoko, od razu zmiksowana z drewnem, styropianem i kamykami. Mysle ze to temperatura i wilgotnosc. Zostawie na noc i zobacze co rano bedzie sie dziac.

aha odleglosc od lampy 30cm

bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+