Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ciężko jasno określić. Ja FLO liczę od pokazania płci. Ale w wszelkich zapiskach licze tez dni od przełączenia.

Ale jakby brać pod uwagę długość kwitnienia jaką podają seedbanki, to raczej od pokazania kwiatów.

Majona-

cieżko powiedzieć czy wszystko ok. bo na zdjęciu widać niewiele. temperatura jaka cie interesuje to ta przy szczytach, a nie na dole górze, czy pod boksem. max to 30 stopni w miejscu gdzie roślina się kończy.

a czy stracisz dużo, to zależy ile masz i jaką szybe wsadzisz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wsadziłem szybkę i temperatura się zmniejszyła do 26 stopni, to mi się podoba daje troszke lepsza jakość 
a tak wgl to jest roznica jak wsadzam odrazu do docelowej doniczki a do małego kubka ?;> chyba tylko jezeli chodzi o utrzymanie wilgotnosci wieksza donica wiecej wody ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema mam 2 malutkie pomidorki po lst, wyszły juz dodatkowe szczyciki ale sa malutke a roslina ma juz miecha i chce je przełaczyc 12/12 i tu pytanie czy po przestawieniu jescze jakis tydzien/2 tygodnie bedzie normalnie rosła jak na wegu bo chcem zeby troszke urosła i dopiero po ok 2 tygodnie zacznie kwitnac?? czy nie ma na to reguły jedne szybiej kwitna drugie wolniej? z tego co wyczytałem to po przełaczeniu 12/12 moze zleciec troche czasu zanim zacznie kwitnac ale czy w tym czasie rosnie jak na wegu??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+