Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam! Mam takie pytanie czy jest opcja zeby jakis automat wyrosl w boxie 19x19 wysokosc ok metra z tym akurat nie mam problem zbytniego tak do 1,2m? Mam swietlowke polux 30W, barwa ciepła biała 2700K i 1900lm. Nie mam miejsca na wiekszego boxa ani zbytnio kasy zeby inwestowac w lampy, co prawda planuje outa ale moze w boxie tez by cos uroslo a przynajmniej mialbym ja przy sobie;]

Jesli tak to jaka najlepiej odmiane wybrac (dobrze by bylo jakby byla feminizowana) zeby nie pachniala zbyt intensywnie bo wiem z doswiadczenia ze np White Russian AF wydziela tak silny zapach iz nie daloby sie go ukryc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemano,troche puzna godzina a ja tak sobie czyram ten offtop:)

Chcialbym sie zwrócic z pytaniem,dla mnie bardzo waznym.

Mam Easy Ridera okolo 8 tydzien zycia,wloski zaczynajá powoli brázowiec,pojawia sie zywica ALE COS NIE CHCÁ PUCHNAC :(

Naswietlam 20/4 i leje tylko biobizz top max bo tylko to mam,w sumie dzis podlalem jusz tym ostatni raz.

i pytanie: Moze jak zmienie fotoperoid na 18/6 bédá mialy dluzszá noc to moze zaczná bardziej puchnác????

to dla mnie verry important:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+