Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

witam panowie zerknijcie na to foto

to jest nadlamana lodyga, po spadnieciu lampy chyba sie zlamala juz do konca, i to pytanie jest dla spokoju sumienia, czy jesli tak wyglada jak na foto (kolor brazowy, przyschniete) tzn ze lodyga juz obumarla ? i moza topa scinac bo juz nic z niego nie bedzie ?

sprobujcie jeszcze zerknac w prawy gorny rog, tam tez jest nadlamana lodyga, nie jest jeszcze w takim stanie jak tamta, ale juz pojawiaja sie oznaki brazowienia, mozna zostawic i moze jeszcze odzyje czy tez ciac ?

dodam ze obydwa zlamania nie byly reanimowane, obwiazywane ani usztywniane, od momentu zgiecia sie lodygi, topy leza rownelegle do ziemi, i czekam na rozwoj sytuacji.

dzieki za odpowiedz pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Będe robił Boxa o wymiarach: 100cm szer. x 60cm głębokości i jakieś 150cm wys. i chciałbym wiedzieć ile mogę tam zasadzić drzewek tych:

AK47 XXL Feminise (3sztuki)

Genetyka : (White Widow x Big Bud) X AK47 FEMINIZED

 
Dzięki selekcji producent uzyskał odmianę o cechach rasowej AK47 a plonie zbliżonym do White Widow x Big Bud. 
Bardzo wydajna i jedna z najbardziej kompaktowych odmian.
Od samego początku rośnie zwarta z mnóstwem odrostów.
Ta Hybryda nadaje się idelanie do nie wysokich pomieszczeń oraz techniki Sea Of Green - dzięki dużej ilości odrostów w efekcie końcowym otrzymuje się LAS krótkich ale bardzo ciężkich, zbitych i napompowanych bezlistnych topów.
Komercyjna odmiana o wysokim stężeniu THC i dużym potencjale produkcyjnym. Producent zachował przy tym krótki okres kwitnięcia który trwa zaledwie 8 tygodni.
Plon przy 1m2 uprawy to ponad 600g! (aeroponika 600W HPS + nawozy Canna)
Bardzo wiele wybacza początkującym growerom - ewentualne przesuszenie lub przenawożenie odmiana dobrze znosi i szybka powraca do równowagi.
 
AK47 XXL nadaje się również do upraw Outdoorowych gdzie plon z 1 krzaka sięga 150g! Nasiona pakowane po 3 sztuki w blistry producenta
 
Uprawa: Indoor/Outdoor
Wysokość: 80-130 cm
THC: ponad przeciętnie
Czas kwitnięcia: 8 tyg
Plon: 600g 1m2 aeroponika HPS 600W

Dzięki za Odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pierwsze co nasunęło mi sie na myśl, to "ale jesteś jebnięty.. ".

Teraz trochę Ci pomoge.
Zamierzasz sadzić w doniczkach? Raczej tak.
To skąd ja mam znać ich wymiary, skoro nawet nie podałeś ile będą miały litrów?
Jak dla mnie to możesz sadzić nawet w 1 litrowych donicach, przy 2 świetlówkach.
Jeżeli ktoś nie ma na jakiś temat wiedzy, to się nie zabiera.

Twoja wiedza o konopiach jest o kant dupy rozbić.
Jak przeczytasz całe forum, to wróć z pytaniem..
Elo!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Wszystko zleży od Ciebie i Twojego doświadczenia. Przypał za prąd w jakim znaczeniu ? Za kradzież prądu, czy za dosyć wysokie rachunki za prąd ? Google jest waszą odpowiedzią na wszystkie pytania , a w razie czego wystaczy poszukać w odpowiednich działach i poczytać na pewno znajdziecie temat zbliżony do waszego "pomysłu" .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zacznijmy od tego czy prad bedzie pobierany w mieszkaniu gdzie inni domownicy mieszkaja razem z toba i to oni oplacaja rachunki wzrost w kosztach bedzie o duzo widoczny ... na papierku co do wpadki przez psy ... nie ma opcji mozesz grzac grzejnikiem ktory pobiera o wiele wiecej energi i kij to kogo obchodzi jak regulujesz zaleglosci pozdroo .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń ziomuś

U mnie nadal przestój spowodowany tą jakże popieprzoną porą roku, którą jest zima.. Ale jak sami widzicie, ona postanowiła powoli zbierać wrotki więc na dniach powinienem wrzucić coś do wody. Chciałem od razu wyskoczyć z czymś bez af, ale postanowiłem na szybkiego jeszcze kiełkować automaty i od razu po ścince polecieć z czymś normalnym. W planach mam posadzenie: Blackwater, Skunk Haze i Power Plant smile.png

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+