Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki dzięki. Wzajemnie ziomuś. HHK.. może za rok mi się uda odłożyć trochę sianka i też się wybiorę. A z tym harvestem to święta racja. Nie ma co się spieszyć. Na pewno tam nie zabraknie fajnych rarytasów

Byłem sprawdzić co tam u Jacka i je*any cały czas puchnie, z tym, że również brązowieje. Niech już powoli kończy bo do boxa kolejka czeka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie jestem w trakcie szukania tego przepisu (był w jednym z Soft Secrets), ale gdzieś mi brat go zapodział. Jak znajdę to wrzucę go tutaj. Nazwa powszechna tegoż trunku to Green Dragon. Ogólnie to jest pisany na 0,5 l spirytusu i to na tyle, ale ja wrzucam też cytryny i robię nalewkę w ilości około 1,5 l. Kilka gram na taką flaszkę spirytu trza wrzucić. Ja dam parę kwiatków i wszystkie liście przytopowe. Podczas trymowania zebrałem sobie całkiem pokaźną kupkę.

Teraz jako, że nadchodzą zimniejsze dni to wrzucam jakieś automaty. Przejebane, ale no co poradzę.. Myślę grubo nad BigBerry od GGS. Wczoraj znalazłem inne eleganckie afy, ale ja po tym jak miałem Mastery znowu chcę automata od Grzesia.

edit, dobra mam

GREEN DRAGON

Wódka marihuanowa jest często mylona z absyntem - są to jednak dwie zupełnie różne rzeczy! Dobrze zrobiony absynt może podobno przyprawić o halucynacje związane z małymi, zielonymi, uskrzydlonymi postaciami, które latają wokół głowy... cóż zdarzyło Wam się to kiedyś? Mnie niestety nie! Dlatego zamiast próbować zrobić absynt na podstawie różnych zestawów i proporcji ziół, lepiej postawić na jedno boskie i niezawodne zioło marihuanę. Osobiście tylko dwa razy robiłem ten specyfik - pierwszy raz z liści White Widow z pierwszego indora a drugi raz z topków Grapefruita. Wnioski do jakich doszedłem są następujące: zawsze trzeba używać topów najwyższej jakości z małą ilością chlorofilu (ziółko musi być po curringu, czyli procesie leżakowania, w którym chlorofil rozkłada się na cukry, a ziółko staje się smaczniejsze, mocniejsze i ma lepszą konstystencję), nie można za długo trzymać topków w alkoholu i wszystko należy robić w taki sposób aby uzyskać jak najbardziej klarowną nalewkę. Tak samo jak przy tłuszczach, ważne są tutaj proporcje. Zawsze należy używać rektyfikowanego spirytusu w ilości 250ml na 3g. Samo ziółko najlepiej bardzo drobno zmielić i wsadzić do torebeczek od patrzenia herbaty - wtedy alkohol będzie bardziej klarowny, bez fusów, a co za tym idzie nie trzeba go będzie filtrować. Po trzech tygodniach leżakowania w ciemności i codziennego potrząsania butelką nasz Green Dragon będzie gotów do spożycia. Oczywiście nie każdy umie i lubi pić czysty spirytus, więc należy go rozcieńczyć wodą i pić jako wódkę lub z tej wódki robić drinki... Oczywiście można go użyć w każdym przepisie, który wymaga użycia alkoholu, ale nie stosujmy więcej niż jeden kieliszek spirytusu lub dwa kieliszki wódki na osobę. Taka porcja powinna wystarczyć, a jeżeli, jesteście odponi to zawsze można kieliszeczek dopić. Lepiej zażyć mniej niż za pierwszym razem przesadzić.

źródło, Soft Secrets

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przepis wydaje sie bardzo dobry, az smaczek sie zrobil, zeby wyprobowac go kiedys na jesien
Tylko jedno mnie zastanawia:

ale nie stosujmy więcej niż jeden kieliszek spirytusu lub dwa kieliszki wódki na osobę

Ciekawa sprawa, troche trudno uwierzyc, albo ma to moc niesamowita, albo autor ma slaba glowe, trzeba bedzie sie przekonac samemu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nice ja moge na dzień dzisiejszy powiedzieć, że mam na spocie 3 wm x wr od rafaua, wszystko panny

dawałem im humuvit eko na wega, a teraz leje przejsciowy... :P z substralem :P Jak będe miał czas to zaaplikuje wam jakieś zdjęcia.... ;D Trzymajos się :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wyglada na to ze moja pecha jakos dziwnie wykielkowala bo widac zaokraglenie lekko na powierzchni gdzie dalej idzie korzen w dol i nie wiem co zrobic czy przysypac ziemia zeby kielek poszedl w gore? doniczka jest 10cm od lamp ilosc lumenow jest dobra temp 25-27 wilgotnosc 40-50% dodam ze to jest jakis 4 lub 5 dzien pechy w ziemi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe ziben zielony smok sie zrobiul zolty

Koniecznie daj sprawozdanie z efektu

Ja do 1l spirytusu dawalem 15g, nie wiem czy nie dales za mało. Jacek swietnie wyglada, ładnie wyssał soki. Ja juz bym to ciał

Lock jeszcze kwiatow nie widac a jesien tuz tuz. Dobrze ze oczekiwanie umili Ci automacik. Ladnie wyrosl jak na outa i deszczowa, plesniowa pogode

lak nie wiem czy Ci ten af dojdzie

Fifka to rozdupi z plonem kazdego kolorowego na tym forum

No smołk takie małe nie beda, ale szkoda ze tak pozno posadzone bo juz koniec sierpnia a tu dopiero poczatek. Z gowniana jesienia jaka ma byc i szybkimi przymrozkami to bedzie ciezko o wage. Pewnie kolo piatki zbierzesz z jenego w polowie pazdziernika, i jeszce nie całkiem dojrzałego

Liczy sie ze swoje...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+