Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

suchojcie chopoki problem mam. Spadla mi na pomidora swietlowka zobaczylem to po czasie i pare listkow sie spalilo, nie cale maja spore brazowe plamy na isciach ale w wiekszosci sa zielone, dwa odcialem bo byly w oplakanym stanie, krzak ma jakies 15 cm i jest mocno rozkrzaczony odmiana to ak47auto. Co robic ? Ratunku!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

po czym wnosisz, że to nawóz? spadłą świetlówka i popaliła liście. Po jaką cholere doszukiwać się tu innych przyczyn? tym bardziej, ze nie widziałeś rośliny.....

kuapouh nie bój nic, będzie dobrze. Jeśli to tylko liście, to roślina da sobie pięknie rade.

PS. z gór jestes?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ślady niedoborów raczej nie znikną, tylko przestaną się powiekszać. Możesz śmiało lać nawozem kilka podlań z rzędu. stosuj tylko stężenie zalecane przez producenta, możesz troszke zwiększyć.

ale ziemi nie spalisz, tylko rośline jak już
 

Moja roślinka pokazała oznaki niedoborów NPK

pokazała niedobory NPK? wszystkie naraz?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Bonawentury

Przepieknie Rastuch, niesamowicie pieknie i zdrowe rosliny, trening czyni mistrza, widac rosliny tez bardzo lubią trening, z taką gromadką nielada zabawa, ale to przyjemnosc jest spedzac z dziewczynkami tyle czasu. Zanosi sie na naprawde obfite pieknie zbiory, ciekaw jestem dalszego rozwoju.

Tak trzymaj bracie i racz nas zdjeciami swoich pociech bo bardzo miło zawiesić na nich oko. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+