Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cookie HPS-High Pressium Sodium, WLS-Wysokoprezna Lampa Sodowa

PatraS-zasuwaj czytac forum, chociaz z tematow przyklejonych odpowiedzi na te pytania bys znal.Jak zobacze, ze zamiast wykazac troche checi i poczytac troche o uprawie, zadajesz takie banalne pytania, to bedzie blokada na pisanie i chcac nie chcac bedziesz zmuszony do wykazania wlasnej inicjatywy.No prosze, od wczoraj na form i zamiast poczytac, to od razu pytania leca

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to ja mam pytanie odnośnie zasilaczy do hps .Czy one są koniecznie potrzebne? nie da się ich zrobić samemu? Jak patrze na growshopy to te zasilacze są trochę droższe od samych lamp hps... czym moge taki zasilacz zastąpić lub podmienić jakimś innym?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

KeFiS dam ci dobra rade, nie kupuj poszczegulnych czesci ukladu HPS bo cie skroja na duzo sianka xD , no wiesz jak ja kupowalem hps to sobie popatrzylem tu i tam, i powiem ci ze nie wiem za co oni chca te pieniadze itd bo jak teraz spojrzec to
ok z powodu takiego ze nie chce mi sie wklejac wszystkich linkow to w ktoryms momencie przerwe
 układ zasilajacy - 170 pln

 

UKŁAD ZASILAJĄCY DO HPS I MH 250W PRO-V-T SYSTEM

 
-kompletny układ zasilający
-do lamp HPS i MH o mocy 250W
-producent: GIB - Hiszpania
-model: PRO-V-T System
-zasilanie: standart 230 V, 50Hz
-automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem

 żarówa - 60 pln

 

LAMPA / ŻARÓWKA HPS 250W GIB Flower Spectre (kwitnienie)

 
-lampa / żarówka sodowa HPS 250W
-model: GIB-Flower Spectre
-gwint E40 
-na fazę kwitnienia


daje nam to jakies 240 pln (no bo jeszcze przesylka

a teraz patrz tu - lampa-sodowa-hps-250w-do-uprawy-roslin-najtaniej

i wszystko jasne smoke.gif

P.S - powinna byc tu kropa bo juz nie wiem xD ??
brakuje ci do tego zestawu co podalem gwint, oblysnik, kondensator mocy - czy jakos tak, wiec odpowiec nasuwa sie sama
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja Ci moge powiedziec ... Bo to takie cwaniaczki co mysla ze otworza sklep beda sciagac czesci z zagranicy i sprzedawac je z nawiazka 100%. Moj znajomy robi przy ulicznym oswietleniu i on cale zestawy hps od 150do400w on mi dal i kazdy zestaw kosztowal mnie niecale Ł20. Wystarczy popatrzec jaka przebitke robia na namiotach !! Jak ja widze moj dr90 za prawie 1000zl to mi sie tak smiac chce ze ch*j ! Albo dr60 po 700zl oni sa zalosni i chca jak najwiecej hajsu od was wyciagnac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+