Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siema, mam pytanie takie 1 raz zaczynam z normalnymi odmianami bez af i tak teraz czy mogę od początku dać 12/12 gdy w takim układzie pokażą pleć po dwóch tygodniach? to wtedy znowu powrócić na weg i tak jeszcze z tydzień potrzymać na wegu i znowu 12/12. Czy lepiej normalnie zrobić 2/3tygodnie weg a potem 12/12 i normalnie z damkami lecieć te co zostaną.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź :)

Zdecydowałem się na AK 47 AUTOMATIC FEMI.Ale jeszcze nie zamawiam bo czekam na lampę.Wydaje mi się,żę HPS 150W powinien wystarczyć.

A jakich nawozów używać ? Od kiedy je dodawać ? I co ile je dawać?

Co do nawozów to ja poczekałbym tak około 14 dni.Polecam na weg biohumus a na kwitnienie planton k bądź total bloom part one.Na koniec ripen.Bądź coś z GHE lub HESI.Biohumus i planton wyjdzie bardzo tanio.Tamte pewnie troche drożej.Ja tam dawałem do każdego lania i ni sie nie działo.Ewentualnie co drugie lanie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja mam problem bo musze sprawić zeby się wyciągnelo 6 moich ak a pogoda jest tragiczna wiec pomyślałem żeby wlozyc do kartonu taką lampke biurkową (żarówka taka mała ale dioda to raczej nie jest) o mocy 20W. co sądzicie o takim oświetleniu w celu wyciągnięcia roślinki? box jest kartonowy i bardzo maly wyłożony kartkami :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Włożyłem Lampę energooszczędną Philips 24W (coś około 1700lm) i wyłożyłem to takim kocem jak się stosuje na szybach od samochodu, narazie jest bez wentylacji (tylko dziurki po bokach i mały otwór u góry) jutro włożę wiatrak komputerowy jak kupię. Aha czy to może źle wpłynąć na rosline jesli ta swietlowka jest w odległosci jakies 5cm od ziemi (jeszcze mi sie nie zaczely wyciągać) i czy podlewanie w postaci 2-3 stołowych łyżek wystarczy?:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

po te wentylatory, to biegnij. Roslina potrzebuje powietrza! lampa też, bo napewno masz tam kapke ciepło.

Co do podlewania, jak już roślina rozwinęła liście, to napewno ma tez ładne korzenie. Nie podlewaj jej na łyżki.

Podlej raz a porządnie i czekaj aż się przesuszy. Jak będziesz obserwował rośline, to ona sama Ci powie kiedy jej się pić chce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+