Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No i witam ponownie :) Dzisiaj panny dostały (prawdopodobnie) po raz ostatni Hesi Bloom + Pk 13/14 od Canny (drugi raz z rzędu). Sytuacja wygląda tak, około 10-20% włosków jest brązowych i różnica widoczna jest praktycznie codziennie. Ogólnie rozwalają mnie swoim szybkim tempem. Ostatnio jak byłem to ta najmniejsza bez LST była dużo niższa niż pozostałe i Bebook poradził mi podsadzić ją wyżej. Z mojego jednak lenistwa i słabej pamięci - zapomniałem. Ale to nic, ponieważ wczoraj byłem zajrzeć jak tam się czują panienki a tutaj 'mutancik' (bo tak go nazwałem) jest wyższy niż jedna z pozostałych kobitek. Co prawda flo jest dużo mniej zaawansowane niż u siostrzyczek, ale jest lepiej. Czekam aż zwolni się miejsce i robie sadzonki na outa. Ile myślicie zostało im do końca swojego żywota? Ja obstawiam jakieś 1,5 - max 2 tygodnie, choć mogę się mylić.. Wiem, że ciężko to stwierdzić nie mając fotek bez światła i z dobrym makro, ale nie zdążyłem się bawić w lepsze zdjęcia. Może później podskocze i porobię kilka fotek jednego ze szczytów.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!

Mam takie pytanie,bo jestem w fazie budowy i zbierania funduszy na boxa ale mysle ze w 2 tygodnie sie uporam,i narazie mojego pomidorka czymam na parapecie a jak przyjde ze szkoly (czyli od 15 do mniej wiecej 22)daje go na biurko i pod lamke biurkową,i czy to wystarczy i czy wogule dobrze robie że zmieniam mu światło z dziennego na sztuczy.Dodam że mam okno na północnej stronie domu więc mało światła i mogło by nie wystarczy,dodam jeszcze że podlewam do codziennie wodą z HUMVIT-EKO

oto jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

lepiej się pospiesz z tym boksem, albo wywal rośline na out.

na parapecie nic dobrego nie urośnie, tym bardziej od północy.

Naświetlasz ją halogenem, który kompletnie się nie nadaje dla roślin.

Podlewasz codziennie, a konopia lubi susze.

Tak więc.

1. Buduj box jak najszybciej lub wywal na out.

2. zmontuj chociaż prowizorkę z kartonu i jednej świetlówki na czas budowy

3. podlej raz a dobrze, kolejny raz jak bedzie naprawde sucho.

4. zaprzestań nawożenia- w ziemi jest jeszcze wystarczająco składników odżywczych

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odpuść sobie to okno północne i tego fotosika jak nie chcesz lipy zaliczyć ;)Lampka biurowa to tez nie najlepsza opcja. Do póki nie masz boxa to weź to gdzieś na polu postaw na pewno to będzie w hu. lepsze niż lampa i to okno

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niewinnie to wyglądają niemowlaki, a za takie coś w tym państwie zgarniesz zawiasy i po co mieć w papierach nasrane? Trudno ze pada, to daj ja pod butelkę najwyżej zeby jej ten deszcz nie połamał ale nawet to pochmurne niebo na oucie będzie lepsze niż za szyba :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, planuje moja pierwsza uprawe. :) Mam kilka pytan zwiazanych z nia

1. Jaka doniczke potrzebuje na jedna roslinke powiedzmy WR auto femi? Mam taka okolo 4L i wydaje mi sie ze potrzebuje wiekszej :P

2. Zrobilem sobie growboxa z szafki na ksiazki o wymiarach 45x40x60 (szer, gleb., wys.) Na jej dnie jest wolna przestrzen okolo 45x40x15. Mysle nad zrobieniem z tego kawalka doniczki, ale nie mam pomyslu z czego, jak itp :D.

3. Czy ziemia torfowa z jakims nawozem o ph 5.5-6.0 bedzie lepsza od ziemi uniwersalnej 6.0-6.5 ?

4. W sklepie ogrodniczym kupilem nawoz Substral Osmocote - uzywal go ktos? Nie wiem czy to nie jakies scierwo... Jesli tak to jakie nawozy najlepiej kupic? Wiem ze koniecznie Ripen na koniec flo.

5. Czy lampa sodowa HPS 150W nada sie do takiego boxa?

Z gory dziekowka za odpowiedzi, buch za was :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+