Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam!

Chciałem sobie zrobić pierwszego growbox'a z obudowy kompa. I mam takie pytanko czy mógłbym wrzucić do noeg CFL ELEKTROX 125 DUAL. Czy taka żarówke się sprawdzi w takim boxie? Obudowa będzie mieć 40x20x50. I do tego boxa zalatwilem sobie pestki AF White Russian. Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!

Chciałem sobie zrobić pierwszego growbox'a z obudowy kompa. I mam takie pytanko czy mógłbym wrzucić do noeg CFL ELEKTROX 125 DUAL. Czy taka żarówke się sprawdzi w takim boxie? Obudowa będzie mieć 40x20x50. I do tego boxa zalatwilem sobie pestki AF White Russian. Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam

Spokojnie powinno starczyc:) dobra żaróweczka..ale nie ma to jak hps:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam takie pytanko...dostałem od znajomego krzaka (B52) któremu zostalo z miesiac do konca..pojawily się już kwiaty. Jest jeden problem. Znajomy nie wiedział co z tym krzakiem zrobić, bo mial przypał na chacie i przez ok. 5 dni był bez światła i raz podlewany w piwnicy. Da rade go odratowac? Dodam, ze liście nie odpadły ani za bardzo nie zżółkły czy wyschły, tylko wiszą praktycznie wszytstkie na dół..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam takie pytanko...dostałem od znajomego krzaka (B52) któremu zostalo z miesiac do konca..pojawily się już kwiaty. Jest jeden problem. Znajomy nie wiedział co z tym krzakiem zrobić, bo mial przypał na chacie i przez ok. 5 dni był bez światła i raz podlewany w piwnicy. Da rade go odratowac? Dodam, ze liście nie odpadły ani za bardzo nie zżółkły czy wyschły, tylko wiszą praktycznie wszytstkie na dół..

jak dla mnie to juz jest po nim,kilka dni w ciemni plus swiatlo na jakim byl trzymany wczesniej ,pozatym w piwnicy jest jakies 5-10 stopni,w sumie sam nie wiem ale ja bym go wypier... i zasial cos nowego.Aha,nie miesiac tylko z 2 mu zostalo.Wyjeb to

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Posłuże się techniką mojej mamy...Moja mam używa butelki zwykłej po napoju czy cuś. I się pytam czemu ona taka zielona w środku. Ona mówi, że używa tej samej już bardzo długo, a te glony co zrobiły się w środku butelki oczyszczają wodę:) Wlewa do niej kranówe, a przez cały dzien glony tą kranówe oczyszczają. Podlewam wodą z tej butelki i wszystko elegancko rośnie:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+