Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

elegancko co to za odmianka ? bo cos pamiętam że mówiłeś ale nie mogę sobie przypomnieć hehehe

ja na dniach startuje z widowrellą :) w komp boxie z CFL 125w hehe ciekawe co to bedzie

tak że nie będzie tak całkiem pusto w tym temacie hehe

komp box prawie ukończony jutro ostatnie poprawki i jeszcze jeden wentylator do zamontowania i zobaczymy jaka temp będzie tam panować , mam nadzieje że nie będzie powyżej 30*C

jutro dam zdjęcia jakieś i jutro też planuje dać pestkę do kiełkowania :)

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ledwo coś widać na tych zdjęciach ale widzę wystarczająco dużo żeby powiedzieć że do ścinki jeszcze dużo czasu jeszcze ci sporo napuchną te bobki a ripen lejesz dopiero przez na ostatnie 10 dni przed ścinką teraz to jakiś dobry nawozik na flo i tylko czekać ;) , postaraj się o lepsze foty topów i wrzuć jesze raz może wtedy będzie można powiedzieć coś więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

szukałem ale nie moge znaleść wiem że temperatura optymalna to 26-28 stopni a największa jaka może panować w boxie aby roślinkom nie zrobić krzywdy ... troche sie denerwuje bo nigdy nie miałem problemu z temp ;/ ?? teraz panuje mi okolo 35 stopni przy 3 wentylatorach i szybie :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.

A więc tak....po trzech OUTACH postanowiłem zrobić IN...szczególnie po zeszłorocznej kradzieży moich 4 krzaczków:(

Mam do dyspozycji szafę o wymiarach:

-Wysokość 150cm ale po modyfikacji może mieć 185cm ale niewiem czy to będzie konieczne.

-Szerokość 85cm

-Głębokość ( od przednich drzwi do tylnej ściany ) 60cm

Co daje 0,51m kw.

Zamierzam posadzić same automaty. Wybrałem White Russian oraz White Killer.

I teraz pytania:

1. Ile mogę posadzić krzaczków na tej powierzchni???

2. Jaką lampę zakupić i o jakiej mocy???

3. Czy na początku kupić świetlówki, jeśli tak to najlepiej jakie???

4. Na jakich wysokościach zamontować wiatraczki??? Zakupię takie do kompa 120mmX120mm

Jeśli macie jakieś inne propozycje dotyczące odmian to proszę pisać, oczywiście tylko AF.

Narazie to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1.Zalezy jak to sobie wygospodarujesz, jakich donic uzyejsz, itd.Nikt Ci nie powie ile masz tam wsadzic krzakow, troche wlasnej inwencji ;)

2.HPS 250W

3.Nie

4.Sam pomysl, gdzie by Ci pasowalo.Popatrz na boxy o podobnych wymiarach i bedziesz wiedzial mniej wiecej co i jak.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+