Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja niepytam czy mozna juz lac tylko pytam o to co sie stanie jak zaczne za wczesnie lac?

"lac ripen czy jeszcze nie?"

Czy Ty masz jakis problem ze sobaPrzeciez dokladnie o to spytales.Co do Ripena, poczytaj jak sie go stosuje, skoro zaleca sie lanie pod koniec flo, to tak nalezy robic i tyle.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pytanie mam,

box wymiary 35/60 i 60 wys, hps 100W

i mam skrzyneczkę(zamiast donic) w którą wchodzi 20 l ziemii, i lepiej wsadzić (mam ak47 af femi), 2 ziarenka co by miały po 10 l ziemii, czy 3 po 7 l. ??

Ja bym posadził 3 po 7l. Jest to wystarczająco na automat, sam sadziłem nie raz w 5l i było ok.

No ale wiadomo im więcej miejsca mają korzenie tym lepiej, choć na pewno odjęcie tych 3l nie spowoduje jakiejś znaczącej zmiany w plonie. Sadź 3 po 7l.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam pewien problem natomiast mam w domu 2 lapmy HPS 400W rachunek za prad przychodzi ogromny macie jakies sposob zeby obnizyc ceny za prad ? :)

Zawsze możesz kraść prąd :] Tylko mogą Cie wyczaić, a wtedy o ile dobrze pamiętam za kradzież prądu jest do 5 lat pozbawienia wolności, a jeżeli znajdą tam krzaczki to jeszcze do 3 lat pozbawienia wolności = do 8 lat w konserwie będziesz się kisił, więc raczej musisz bulić :] Chyba że ryzyk
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie opowiadaj glupot.Jaki sens by byl obrywac te liscie dopiero pod koniec flo?Topki od poczatku byłyby zasloniete i nie mialy mozliwosci prawidlowego rozwoju, a na koniec flo dopiero można by je oberwac?Na pewno duzo by to dalo.Zastanowcie sie zanim cos napiszecie, bo napisanie czegos, tylko po to, zeby nabic posta mija sie z celem.

nowicjusz, tak mozna, ale trzeba to robic z umiarem.Lpesza opcja, to jakos je poodginac, ale troche tez mozna oberwac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+