Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

machu88, najlepiej daj zdjecie,dla automatów doniczka 5l litrów starczy ale jak by było 6-7 też by nie było zle:)a dawałes jakies nawozy,4 partje lisci to za mało jak na taki wiek.moje roslinki mają 10 dni i mają 4 wiec coś musi być nie tak.podrzuć foto zopbaczymy :):)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

to że zdjełes skorupke jak kiełkowały to niema nic do tego że wolniej rośnie.tez tak robiłe jak długo nie zrzucała.jak ją przełonczyłes 12/12 to po tygodniu sie przestawi i nie bedzie już rosła wogóle tylko kwitła.a nowozy daje sie od okoo 2 tygodni.a jaką masz doniczke?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

machu88, po prostu niektóre roślinki są słabsze wolno rosną i są małe ja miałem AF który rósł 95dni i co miałem zrobić tez się wydzierać na wszystkich bo miało być 60 a się zrobiło 95dni a jeszcze ty uszkodziłeś te listki na początku tyle ze to raczej powinno spowolnić ją do czasu odrośnięcia tych listków i potem powinna już normalnie w miarę szybko rosnąc. To jest automat nie potrzebnie zmieniałeś to światło z 18 na 12 to ci zmniejszy plon, 5l to takie minimum ale ok. Do zwiększenia plonów to tylko teraz dobry trening jak najlepsze oświetlenie i dobre nawożenie no i zmiana doniczki na np 7l ale jeśli nie masz jak to zostaw, o te 15min mogło to spowodować ale nie musiało u mnie też analogowy timer zawiódł dodatkowo sam też nie raz mieszałem światłem jak h*j i tak jak ci pisałem cześć doszło po 60-70 dniach ten jeden 95dni aż rósł wiec naprawdę dużo też zależy od genów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chlopacy, sluchajcie bo mam pewien problem.

Otóz moj juz dosc duzy passion juz kwitnie powoli (zaczyna formowac topki) i nie pokoi mnie to ze nowe liscie sa jasno zielony a liscie od spodu sa zolte i opadaja, wczesniej mial niedobor azotu i czy teraz jak podleje biohumusem albo nawozami od GHE (flora series) to czy da rade jeszcze jakos mu pomoc bo moim zdaniem jest jeszcze za wczesnie na zolkniecie i odpadanie lisci.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+