Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

mam mały dylemat: bo chce zapodac planty na 3tyg do boxa zanim pójdą na outa, ale z prywatnych przyczyn bede mógł przez te 3 tyg raz im świecic 10h a raz np. 15h i mam pytanie czy nie wpłynie do źle na roslinki? nie zhermia mi sie później? chce zapodac diesel rydera i passiona

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1.Jakiego wymiaru najlepiej zeby byly oczka ? (Czyałem zeby 4x4 ale czy takie tez do malego boxa?)

mozesz zrobic troche mniejsze 3x3 zeby wyprowadzic wiecej szczytow ale nie za male bo moga sie polamac glazki przy naginaniu pod siatke

2.Czy wogole to ma sens? (nie chodzi mi o plon ,ale o doswiadczenie)

Sens ma jak najbardziej jesli o doswiadczenie ale mysle ze plon tez powinnien byc dobry

3. Ile zamontowac nad doniczką tę siatkę ? (Box ma 50 cm wysokosci)

strasznie nisko ta wysokosc tylko dla roslin czy caly box ? jak tylko dla roslin to mysle ze z 15-20 cm od doniczek starczy i roslinka dobrze sie powinna rozkrzewic przy fim i lst

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy lampa Philips Son-T 150W będzie dobra do boxa 60x60x83? :D

Tak bedzie pasowac, idealnie, ciezko zajrzec do kalkulatora :x

Ponawiam swoje pytanie ''mam mały dylemat: bo chce zapodac planty na 3tyg do boxa zanim pójdą na outa, ale z prywatnych przyczyn bede mógł przez te 3 tyg raz im świecic 10h a raz np. 15h i mam pytanie czy nie wpłynie do źle na roslinki? nie zhermia mi sie później? chce zapodac diesel rydera i passiona''

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A moge robic cos takiego ze 10h swiatla pozniej na 3h wyłączam i pozniej 2h swiatła, czy nie wchodzi w gre?

Możesz, bo nikt Ci nie zabroni, ale pomyśl trochę o tych biednych, małych roślinkach, które tak jak człowiek mają swój cykl życia. Poczytaj forum wszystko pisze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wytrzymaja 2 kolo siebie, do czasu pokazania plci/do harvestu?

wytrzymaja tylko ze beda skarlowaciale i bedziesz mial mały plon. Jak chcesz sadzic teraz to poczekaj troszke i wywal je na out mysle ze 2 lr mozna zajebiscie skitrac i nawet zrobic jakis plotek zeby sarenki nie wszamały

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+