Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W 1000W | Hydroponika, Gelato G13 Haze Straw Dog Feminizowany Regular


kosa0305

Recommended Posts

19 godzin temu, Pomidorek napisał:

Nic im nie będzie, ładne krzaki właśnie dlatego chcę spróbować hydro... jakbys miał okazję to pochwal się jak wyglądają korzenie ?

Ciezki dostep do tego mam ale postaram sie zrobic fotke ;D ale powiem Ci ze jest srogo tam ? caly zbiornik wypelniony korzeniami ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie przyjaciele ?

Ostatnio byłem strzasznie zajęty ale opieke sprawowałem sumienną nad roślinkami.

Co się zmieniło przez ten czas..?

W Sobotę bedzie mijał 7 tydzien uprawy. Zmienie fotoperiod na faze kwitnienia  12/12

Zamontowałem siatkę żeby mieć już kontrolę nad wzrostem roślin. większe już mają kolo 1m. Dwie pozostałe małą koło 70 cm.

Roślinki dostają teraz jeszcze więcej nawozu. Na zbiornik idzie już 30g prochu.

Wodę wymieniam co 3-4 dni. Znacznie szybciej teraz ponieważ roślinki się rozrosły i piją wiecej. normalne.

Wydaje mi się ze są w dobrej kondycji. koloro odpowiedni zadnych przygod nie miałem do tej pory.

Jak zmienie fotoperiod zaczynam działąć z kolejnym namiotem w którym bedzie 8 roslinek w dwoch zbiornikach.

Zalączam kilka zdjęc kontrolnych.

 

100_2107.JPG

100_2108.JPG

100_2109.JPG

100_2110.JPG

100_2111.JPG

  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Pomidorek napisał:

WoW ? Wodę zmieniasz czy tylko dolewasz? Bo z tego co się orientuje nie ma sensu wymieniać całkiem za każdym razem, wystarczy dolać i dosypać nawozu :rasta2: Zawsze to mniej pracy i jakaś oszczędność  heh

czekam az wypija ja so konca i wtedy wlewam nowa ;d bez koniecznosci spuszczania wody. na poczatku tak bylo. musialem spuszczac ale zajmowalo mi to 20 min (wylew starej wody, wlew nowej z odzywkami )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Witam Was Kochani po dłuższej przerwię ?

Byłem na wakacjach i nie miałem czasu by zdać relację ale już nadrabiam,

Co się dzieję?

Roślinki zdrowe i pełne wigoru! Są już w fazie kwitnienia. Pojawiają się topy.

Jutro będzie równiutki 3 tydzien flow. Jeszcze jakies 5-6 tygodniu do zbiorów ?

Musiałem założyć siatki by zatrzymać wzrost. Przez co roślinki fajnie poszły na boki.

Mają około 110cm.

Oprócz tego zacząłem pzygotwania do drugiego namiotu gdzie bedzie ich az 8 w dwóch zbiornikach. Również będzie to hydro.

Załączam kilka zdjęć i czekam na komentarze ze wskazówki ewentualnie pyaniami ?

Mam nadzieje, że u Was wszystko idzie zgodnie z planem jak u mnie ?

A oto kilka zdjęć

 

100_2119.JPG

100_2120.JPG

100_2121.JPG

100_2127.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

26 minut temu, Nowy84 napisał:

Czekałem na up z niecierpliwością. 

Używasz tylko tego jednego nawozu?

Ile ci go zeszło do tej pory?

Pytam, bo przymierzam się do stworzenia podróbki systemu Wilma i chciałem polecieć na tym właśnie nawozie.

Tak kolego od poczatku tylko na tym lece. 

zaczalem od razu z pierwszym nawadnianiem od 2.5g na 10litrow wody. Co druga wymiane zwiekszalem dawkowanie stopniowo. Na koncu wege bylo lacznie 40g na zbiornik. Dzis zaladowalem 60g i tak juz zostanie az do konca. 10 przed zbiorami odstawie calkowicie ? kupile 1kg aktualnie zostalo 500g wuec jest wydajny moim zdaniem ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+