Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W 1000W | Hydroponika, Gelato G13 Haze Straw Dog Feminizowany Regular


kosa0305

Recommended Posts

Witam kolege ? tak pierwszy raz ich uzywam. Zadowolony hmmm... jak narazie tak ? bardzo mi pasuje to ze wszystko co potrzebne jest w jednym. Jak widac roslinki rosna jak na koksie dzis minal 4 tydzien uprawy i sam widzisz jak roslinki wygladaja. Zagladalem do korzeni to powiem Ci ze jest ich w ciul tam. Wiec chyba nawoz robi robote. ? pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

" koleżankę " ?

ja mam planty w ziemi, więc mam inny zestaw od GH,  to mój któryś z kolei grow na tych nawozach. Kilka razy zmieniłam na inne i za każdym razem wracam pudrów  ? też jestem zadowolona. Na jakimś amerykańskim forum facet pisał, że nie dał by 2 centów za nie, taki to szjas ?

niegdyś nie miałam hydro,  może kiedyś 

a właśnie, mam pytanie jakie są topy z hydroponiki? Ktoś na tym forum pisał że nie są tak zbite, twarde jak z ziemi ? Miał rację? 

jeszcze raz, powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Okej to zle zaczelismy ??

Dzien Dobry Pielna kolezanko ? jak sie masz ;p?

Dobra wracajac do tematu ?

To jest moja dziewicza podroz z hydro. Pierwszy raz to robie ?

Zdecydowalem sie poniewaz moi koledzy mieli ladne zbiory i lepsza moc ? szukalem i wyczytalem ze hydro daje lepsza moc ziolka i przy okazji wieksze zbiory. No i nie ma tyle zachodu co z gleba. Raz na tydzien wymieniam wode i tyle ? podobno moj kolega z 8 plantow zebral 108 uncji. Przypominam ze 1 uncja to 28gram. Czyli wychodzi ze okolo 3 kilo zebral. Wiec to mnie zaciekawilo ? zobaczymy jak to wyjdzie u mnie ?

Dziekuje jak bedziesz zagladac to bedziesz zorientowana w temacie i sama zobaczysz jak to dziala ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień Dobry ?

Jak tam u Was ?? mam nadzieje ze wszystko w jak najlepszym porządku ?

Mały update moich roślinek.

Mam pytanko do Was. MIanowicie... Star Dawg ma okres wege niby 4 tygodnie. Ale top Dawg i G13 haze ma ten dłuższy 6-7 tygodni. jeżeli wydłuże ten okres na 7 tygodni to nic sie nie stanie ze star dawgiem ?? wplynie to jakos negatywnie na roślinki? z Góry dziękuje za pomoc ?

100_2093.JPG

100_2094.JPG

100_2095.JPG

100_2096.JPG

100_2097.JPG

100_2098.JPG

100_2099.JPG

100_2100.JPG

100_2101.JPG

100_2102.JPG

100_2103.JPG

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+