Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pierwszy GL Maszyny [HPS 100W] CRITICAL


Maszyna

Recommended Posts

41 minut temu, rooky napisał:

zastanawiam sie czy zadziala patent zeby nie odginac, zostawic tak jak jest, a jak dojda glowne pały to sciac i obnizyc lampy i zostawic na tydzien dluzej dolne odrosty, wypowie sie ktos czy to dziala?

 

16 minut temu, Maszyna napisał:

Taki mam zamiar

Ja tak nie robię, bo szkoda prądu, a przede wszystkim czasu na drobnice. Uwierzcie mi, po ścięciu głównych to co zostaje to puchnie może o 5-10% przy dobrych wiatrach, a przez ten tydzień to ładnie już sobie możesz podwegować nowe rośliny. 

 

Mówie ci, porozkładaj tą rośline na boki, żeby ładnie wszystkie topki były oświetlone, to ci dojdzie wszystko i spuchnie jak należy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chodzilo mi o roznice w dojrzałości topow glowne maja pare dni wczesnij brazowe wloski i wczesnij sa gotowe a te dolne to widac ze slabiej dojrzewaja jak cala rosline zetniesz na raz. 

tez jest jakis patent, ze mozna sciac i przelaczyc na 18/6 i wega walnac na pare tygodni i znowu flow, wypowie sie ktos?

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 minut temu, rooky napisał:

chodzilo mi o roznice w dojrzałości topow glowne maja pare dni wczesnij brazowe wloski i wczesnij sa gotowe a te dolne to widac ze slabiej dojrzewaja jak cala rosline zetniesz na raz. 

tez jest jakis patent, ze mozna sciac i przelaczyc na 18/6 i wega walnac na pare tygodni i znowu flow, wypowie sie ktos?

No ale co maja włoski do dojrzałości :D scinasz jak trichomy są gotowe, a włoski nie idą z tym zawsze w parze. Często zdarza się, że masz wszystkie włoski brązowe a trichomy przezroczyste i na odwrów, białe włoski i wszystkie mleczne z bursztynami. 

 

Co do drugiej kwestii jest to rewegetacja i o ile  nie trafiłeś jakiegoś zajebiście unikatowego fenotypu który chcesz zachować na przyszłość, to się to nie opłaca. Sam proces powrotu na weg trwa ok 3 tygodnie, nie wspominając o późniejszej wegetacji. Robiłem rewega kilka razy, kiedyś 3 rośliny cofnąłem na matki i 4 razy tak sobie dla sportu rewegowałem rośliny, żeby je puścić na flo drugi raz. W tym drugim celu no nie opłaca się zupełnie, lepiej skiełkowac sobie nową pestkę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jakis kolo na youtubie po angielsku do mnie tak gadal, ze 3 tygodznie od pojawienia sie na calej roslinie brazowych wloskow zazwyczaj roslina jest gotowa, dlatego mowie, ze na tych glownych gornych topach te wloski sa najwczesniej brazowe czasami pare dni wczesnij.

moge byc w błędzie oczywiscie

edit:wiem, ze to byla rada dla ludzi co nie maja mikroskopu tego mi nie mowcie

 

 

4:30 s

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Maszyna zrób tak jak judaista pisze weź porób haczyki, dziury w donicy i porozciagaj szczyty na boki (chyba u @Nowy84 w growlogu tak jest, możesz podpatrzeć)... Masz dużo wolnego miejsca w boxie, po co ma się marnować? Fajnie rośnie ta twoja panienka... Jak dasz radę to wyciągnij roślinę następnym razem z boxa i wstaw fotkę pod normalnym światłem  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 64 / 39FLO 

Wróciłem razem z Janet. Znajomi podlali ją 3 razy samą wodą, ja dzisiaj dałem papu. Co tu więcej pisać.... 
Lepszych zdjęć z bliska nie mam niż te co robiłem. Na mikroskop na razie nie mam. 

Macie zdjęcia i tyle :P (myślę że za dwa tygodnie kosa) 

large.IMG_2737.JPG.d94fc03dab8a53100348440ad0bb1614.JPGlarge.IMG_2734.JPG.f8523becdbda1bfb3d21314ccab67348.JPGlarge.IMG_2741.JPG.e4a294882c96bf575c1b22a35b0e2c9f.JPG

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+