Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pierwszy GL Maszyny [HPS 100W] CRITICAL


Maszyna

Recommended Posts

10 godzin temu, Maszyna napisał:

Dzień 64 / 39FLO 

Wróciłem razem z Janet. Znajomi podlali ją 3 razy samą wodą, ja dzisiaj dałem papu. Co tu więcej pisać.... 
Lepszych zdjęć z bliska nie mam niż te co robiłem. Na mikroskop na razie nie mam. 

Macie zdjęcia i tyle :P (myślę że za dwa tygodnie kosa) 
 

Ja na tych zdjęciach widzę całkiem dużo bursztynów... . Raczej bym jej więcej nie karmił, tylko ścinał ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przede wszystkim to sprawdź całą roślinę, dojrzałość trichomów często bywa różna w różnych miejscach, dlatego żeby określić dojrzałość całej rośliny trzeba sprawdzić kilka miejsc na różnych topach i z tego wyciągnąć "średnią". 

 

Miałem na nowym boxie uderzać w ledy, ale chyba sobie odpuszcze i pójde w standard hps. Pod sodówką nigdy nie miałem ani nie widziałem, żeby coś komuś za szybko brązowiało. 

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 minut temu, Judaista napisał:

Przede wszystkim to sprawdź całą roślinę, dojrzałość trichomów często bywa różna w różnych miejscach, dlatego żeby określić dojrzałość całej rośliny trzeba sprawdzić kilka miejsc na różnych topach i z tego wyciągnąć "średnią". 

 

Miałem na nowym boxie uderzać w ledy, ale chyba sobie odpuszcze i pójde w standard hps. Pod sodówką nigdy nie miałem ani nie widziałem, żeby coś komuś za szybko brązowiało. 

Nie wydaje mi się że to przez LED co tyle że prawie dwa tygodnie była poza moja kontrola ? i juzz wiem że wynik będzie bardzo dupny...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, bortek napisał:

Mi sie wydaje ze pod ledami szybciej dochodza po prostu kiedys cislem na hpsach i zawsze dochodzily tak 3tygodnie dluzej jak pod ledami. Jak mam coby to zazwyczaj wyrabiam sie tak jak podaje producent. Ale jak wiadomo kazdy chwali swoje wazne zeby towar byl dobry i sporo

Sporo to nie będzie. Ale swoje i pewnie lepsze niż osiedlowe gunwo. To co teraz sflashowac 10L wody niech wyschnie ziemia na wiór czyli tak z 2/3 dni i kosa tak?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+