Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

10x critical kush , jakie donice?


Dr.Smokerr

Recommended Posts

Po 1.5 msc chce przelaczyc oswietlenie zanim zalapie to pewnie z 2tyg minie to gdzies z 2msc wega. Ziemie z biobizza planuje kupic i do tego perlit

 

Dobrze mysle z tym wegiem aby potrzymac przez 1.5 msc i przelaczyc po tym czasie na 12/12?? Jaki plon moge osiagnac w przyblizeniu ? Ziemia bedzie z biobizz + 30%doniczki bedzie perlit. Zestaw nawozow z biobizz tripack + lst i SCROG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogolnie to robilem same outdoory przez 8 lat na swoje male potrzeby teraz chce ruszyc pierwszy raz z indoorem :) chcialbym zrobic okolo 600g jakies tam pojecie mam ,wiec miesiac wega myslisz ze wystarczy aby izyskac taki plon z metra myslalem jeszcze o pestkach O.G Kusha od RQS co bys polecil?:) a moglbys mnie nakierowac jaka ziemie najlepiej kupic ?? Na outdoora zawsze bralem universalna z dolomitem i bylo spoko:) z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli warunki będą odpowiednie to z tej powierzchni powinieneś mieć ok 600 g. Nawet 3 tygodnie powinno wystarczyć.  Ja właśnie startuje z Og Kush od RQS  relacja z  uprawy na dniach pojawi się na forum. Od siebie polecam AK 47 i Power Flower naprawdę mocne i wydajne odmiany. Jeżeli używasz nawozów BioBizz to i ziemię od nich weź. A jeżeli chcesz mieć bezproblemowa uprawę i smaczne zioło to polecam Bio Tabs. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+